2733
2739
عنوان

نظرتون در رابطه با زن و شوهری که مدت هاست جدا از همه زندگی میکنن و...

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 74 پست
بنظرم شوهره و دوستش باهم همدست بودن

بله دیگه 

شوهره مخصوصا دوستشو سر راهه زنه گذاشت 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خخخخخخ دقیقا کاری که شوهر من میخواست انجام بده

اوه 

چه نامرد 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728

کسایی که از هم جدا زندگی میکنن در واقع طلاق عاطفی گرفتن و این افراد بیشتر اوقات برای اشتباهی که شاید در نظر خودشون در انتخاب شریک زندگی شون داشتن خودشون و سرزنش میکنن و دوست دارن این موضوع و با شخص سومی در میان بگذراند تا اون فرد از آن ها حمایت کنه پس بهتر پیش مشاور برند 

خیلی بی غیرته.

زنشو نمی خواست 

واسش مهم نبود 

ولی پسرا بلنسبت بعضیاشون 

غیرت نسل های قبلو ندارن 

متاسفانه 

همه چی پول شده 

منم ی سال جدا دارم زندگی میکنم چون طلاق نمیده. دعا کنید راضی به طلاق بشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738
توضیح میدی؟سختت نیست بلاتکلیفی؟

خیلی خیلی سخته به قول یکی از خانمهاحتی با کسی چت داشته باشی شوهرت میتونه ازت به خاطر رابطه نامشروع شکابت کنه

چه موقعیت های خوبی و از دست دادم تو این چند سال

ولی خوب بعد از گذشت سه سال دور از هم بودن دادگاه خودش عسر و حرج زن و قبول میکنه من برج ده دادگاه دارم 

اگه زن تمکین نکنه مرد خیلی راحت میتونه زن دوم بگیرخ

بله دادگاه مجوز میده 

شوهر منم با هزارتا خط و اسم های مختلف مزاحم من میشه فکر کرده منم مثل دوست دخترای هرزشم خدا جوابش رو بده

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
امیدوارم هرچی به صلاحته پیش بیاد

تو رو خدا برام دعا کنید این روزها انقدر گریه کردم دیگه دارم میمیرم اون داره راحت زندگی میکنه اما طلاق من رو نمیده

خیلی خیلی سخته به قول یکی از خانمهاحتی با کسی چت داشته باشی شوهرت میتونه ازت به خاطر رابطه نامشروع ش ...

متاسفم براتون خواهر عزیزم 

از اینکه عمرتون هدر رفت و ... 

2706