2733
2734
عنوان

اگه خواهش کنم میاین

125 بازدید | 26 پست

پسرم سه روز اولین دندوناش نیش زده.خیلی بی قراره.ن خودم خوابیدم تو این سه روز ن اون.الان که نیش زده کی آروم میشه.خستممممم😭😭😭😭😢😢😢

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دم نوش بابونه بده. آب رو اتیش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

عزیزم 

ژلی چیزی بزن ارومتر کنه 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پيازچه و هويج بده دستش خيلي خوبه هم باهاش لثه هاشو ميخارونه هم باعث ميشه زودتر دربياد

مشکل اینجاست نمیگیره.همش چیزای خنک میدم.سیب هویج سریع می ندازه زمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری بدم چقدر.از عطاری بگیرم

۶۰ سی سی آب. ی قاشق چای خوری بابونه . آب بزار جوش بیاد.بابونه رو بریز. درش بزار ۳ دقیقه. یک تیکه نبات سفید. بده بخوره. دخترم از ۵ ماهگی دندون دراورد. این دکترش یآدم داد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
الان میخام بگم همسرم بره بگیره.دارم میمیرم از بیخوابی

با یخ هم میتونی ماساژ بدی قطره استامینوفن هم خوبه یا شربت دیفن هیدرامین بمال به لثه هاش

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
۶۰ سی سی آب. ی قاشق چای خوری بابونه . آب بزار جوش بیاد.بابونه رو بریز. درش بزار ۳ دقیقه. یک تیکه نبا ...

حتما امتحان میکنم گلم.امیدوارم رو اینم جواب بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما امتحان میکنم گلم.امیدوارم رو اینم جواب بده

ان شالله. خیلی سخته. میفهمم

مشکل اینجاست نمیگیره.همش چیزای خنک میدم.سیب هویج سریع می ندازه زمین

آخي عزيزم كمكش كن بذاره دهنش وقتي متوجه شد ميشه باهاش لثه هاشو بخارونه ميگيره 

احتمالا نميدونه واسه چي ميدي بهش 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706