2733
2734
عنوان

ب نظرتون اشتباه کردم؟؟؟

304 بازدید | 23 پست

یه خونه رهن کامل کردیم نزدیک خونه مامانم منطقه اروم خوبیه با کوچه هاب بزرگ ولی بالاشهر گفته نمیشه پایین شهره کلی منطقه اش خیلی خوبه خونه هم لوکس و تازه سازه یک خواب.....حالا میبینم با پول ما خونه میدادن بالاشهر تازه دوخواب...همش جوش میزنم....البته بگم ک اینجا رو خلی دوست دارم ولی باز با خودم میگم میتونستمم برم بالاشهر ححداقل کلاسش بیشتر بود

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با پولی که خونه رهن کردین بالا شهر میتونستین بخرین؟؟؟ مگه کجا رهن کردین🤔

نه میتونستیم رهن کنیم

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
2738

یعنی با پولی که رهن کردین پایین شهر بالاشهر خونه می‌تونستیم خونه بخرین؟؟؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
چه فرقی داره حالا کاریه که شده بیخیال حالا مبارکتون باشه خونه😌

مرسی عزیزم این خونخ ک.رهن کردیم برای فروش هم هست دعا کنید اونقدر پولش جورشه بتونیم بخریمش😍

یعنی با پولی که رهن کردین پایین شهر بالاشهر خونه می‌تونستیم خونه بخرین؟؟؟

نه عزیزم گفتم رهنش یکیه

نه عزیزم گفتم رهنش یکیه

حالا کاریه که شده خونه نوساز خیلی خوبه لذت نو بودنش رو ببرید 

مبارکتون باشه 

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
حالا کاریه که شده خونه نوساز خیلی خوبه لذت نو بودنش رو ببرید  مبارکتون باشه

مرسی عزیزم اره ازاین بابت خوشحالم

مرسی عزیزم اره ازاین بابت خوشحالم

مطمئن باش یه جای کار میلنگه، شاید اون خونه قدیمیه و صد تا مشکل داره که انقدر رهنش پایینه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706