2737
2739
عنوان

سونوی فولیکول

50 بازدید | 12 پست

بچه ها من ۴ ساله منتظر بچه ام.مشکل از شوهرمه .ولی میخواستم بدونم سونوی فولیکول چیه؟ چندم پریودی دادین؟ هیچ دکتری به من این سونو رو نگفت.فقط‌یه سونو روز پنجم پریودی دادم که ببینه من کیست دارم یا نه.خداروشکر نداشتم.میگم شاید منم مشکل دارم

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سونو تخمک باید ۱۲ پریودی بری سایز تخمکت هم اگر ببین ۱۸ تا ۲۳ باشه شانس بارداریت بیشتره اگر زیر ۱۷یا۱ ...

پس چرا هیچ دکتری بهم نگفت؟؟

میگما شما چطور سونوی فولیکول ندادی توی این ۴ سال 

این سونو جزو ابتدایی ترین آزمایش های ناباروری محسوب میشه 

حتما دکترت رو عوض کن وازش بخواه آزمایش های هورمونی سونو لگنی روز پنجم عکس رنگی رحم  و سونو فولیکول روز ۱۳ رو برات بنویسه تا از خودت مطمئن شی 

پس چرا هیچ دکتری بهم نگفت؟؟

خیلی به دکترای زنان اعتماد نکن وقت نمیزارن که بگن به منم اولین دکترم نگفت بعد عوض کردم گفت خوب دکترت‌ نگفته چون دیده کیست نداری امکان داره که سایز تخمکت خوب باشه به همین دلیل نگفته 

2738
میگما شما چطور سونوی فولیکول ندادی توی این ۴ سال  این سونو جزو ابتدایی ترین آزمایش های نابارور ...

عکس رنگی دادم.آزمایش های هورمونی هم تو مرکز ناباروری قم دادم .سونو کیست دادم.ولی تا حالا هیچ دکتری بهم سونوی فولیکول ننوشته