2737
2734
عنوان

شوهرم پیام داده داره خودکشی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باوجودتمام بلاهایی که سرم اورد تمام سعی خودموکردم باراولشم نیست یه بارطلاق گرفتم ازش گفت خودمومیک ...

اگه واقعا قصد خودکشی داشته باشه و سیانور خورده باشه تا الان باید مرده باشه اگه فردا دیدی هنو زندس بدون بازم شعر گفته انقد خنگو ساده نباش لطفا 

هرگز خودکشی نمیکنه فقط میسوزه ک همه ی اموال دست توعه میخواد به یه طریقی از چنگت در بیاره خام نشو

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731

اخه جالبه تواینستا بایه پیج دیگه  رفتم مشتاشولایک کزدم به عنوان ناشناس ثبل طلاقم اومددایرکتم اینقدرزبون ریخت اینقدرپشت سرزنش حزف زدحرف زد خواستگاری هم کرد بعد گفتم شوهردارم خوزدتوذوقش همش میگفت توامیدمن بودی به زندگی امیدوارشده بودم ال بل بعددیلیت کزدم اکانتموبس که پشت سرزن وبچش دروغ میگفت .باهاش حرف میزدم تواینستا که ازکاراش سردربیارم ازنقشه هاش .بعدجالبه الان اومده باگریه میگه من به جون بچه هام به توخیانت نکردم به روح پدرم خیانت نکزدم

اگه واقعا قصد خودکشی داشته باشه و سیانور خورده باشه تا الان باید مرده باشه اگه فردا دیدی هنو زندس بد ...

اره الان دیگه خونه روکه ندارم وکالت طلاقمم استفادش کزدم دیگه باطله فکزکن من وکالت طلاق داشتم خونه به نامم بود چه بلاهایی که سرم نیاورد 

اخه جالبه تواینستا بایه پیج دیگه  رفتم مشتاشولایک کزدم به عنوان ناشناس ثبل طلاقم اومددایرکتم ای ...

خب دیگه ساده تر از شما از کجا میخواد پیدا کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
اره الان دیگه خونه روکه ندارم وکالت طلاقمم استفادش کزدم دیگه باطله فکزکن من وکالت طلاق داشتم خونه به ...

اصلا آشتی نکن کلا خطتو عوض کن ک دیگه دستش بهت نرسه معلومه خیلی ساده ای لطفا دوباره گول نخور

داشت تواینستا برام عکس میفرستاد مثلا منم دوست دخترجدیدشم یهو یه عکس اشتباهی فرستاد بین  عکساش د ...

واقعا با این اوصاف داری به آشتی فکر میکنی😑

خوبه ساده تر از مامان خودمم دیدم😒

خب دیگه ساده تر از شما از کجا میخواد پیدا کنه

ساده نیستم دوسش داشتم ازپونزده سالگیم خداییش مجبوربه طلاق شدم اگرخیانتاش ودروغاش نبود اینطوری نمیشد 

سعدی به روزگاران مهری نشسته دردل 

بیرون نمیتوان کردالابه روزگاران 

نمیدونی چقدرسعی کردم زندگیمون خوب باشه چقدر تمام تلاشموکردم مال خودخودم باشه جسمش توخونم بود شناسنامش اسمم توش ولی حواسش به بقیه زنا نتونستم تحمل کنم ترجیح دادم به کل ازدستش بدم من خراگردوسش نداشتم که هزارباربهش فرصت نمیدادم خودش خراب کرد ادم یه گربه رو دوروزتوخونش نگه نیداره بهش وابسته میشه همسری که باهاش بخوابی بیدارشی براش سه تابچه بیاری من داغون شدم تواین زندگی تا جداشدم الانم ازجداییم همونقدرکه خوشحالم دلگیرم 

واقعا با این اوصاف داری به آشتی فکر میکنی😑 خوبه ساده تر از مامان خودمم دیدم😒

نه نه اصلا به اشتی فکزنمیکنم میخواستم ازقدمهای بعدیش واسه شکایت ودادکاه سردربیارم 

ساده نیستم دوسش داشتم ازپونزده سالگیم خداییش مجبوربه طلاق شدم اگرخیانتاش ودروغاش نبود اینطوری نمیشد& ...

😔😭چقد ما خانما عاطفی ایم😔

حیف از این عشق پاکی ک خرجش کردین ولی واقع بین باشید این دندون کرم خوردس بخوای نخوای باید بکشیش پس هرچ زودتر باشه درد کمتریو تحمل میکنی هرچند ک همین الانم خیلی دیر شده

ولی لااقل مطمئنی ک تمام تلاشتو کردی به دلت مدیون نیستی میدونی واسه نگهداشتن عشقت تلاش کردیو نشد