2733
2734
عنوان

شوهرم پیام داده داره خودکشی میکنه

1122 بازدید | 42 پست

همتون درجریان زندگیم هستین خرم سلطلان کاربری قبلیم بود شوهرم روهرکاری کردم ادم نشد که نشد پنهانکاری ودروغ وخیانت باچت واینستا شد جزوشخصیتش بیرونش کردم رفت   خیلی شل بازی دراورد مقاومت نکزدواسه موندن چندتادروغ گفت ولی معذرت نخاست بعدکه فهمید چک جهیزیه دخترموخرج کردمومهریموگداشتم اجزا وناشینشوتوقیف کزدم اومدعذرخواهی قبول نکزدم وسایلمو ازطریق دادکاه اومد جمع کردبردازخونم رفت خونه اجاره کزد واس خودش بابت چک بیست ملیونی ازم شکایت کردواسه سرقت چک من تقاضای طلاقمو ندادم بخاطرعروسی دخترم که نزدیکه رفت به وکیلم گفت چشه جرازودترتمومش نمیکنید چراتعلل میکنید تقاضای طلاق وچرانمیدید رفتم وسایل وازطریق دادگاه باماموزبزگزدوندم خونمم فروختم پولشودادم کسی هرماهدسه تومن بهم میده بابت خرجیمون خونه هم رهن کردم بچه هامم پیشم هستن پونزده روزپیشابود حکم توقیف ماشین تودستم بوددیدم ماشینش توکوجس زنگ زدم بیان توقیفش کنن سریع هلم دادگفت حیوون بروکناربه وکیلمم گفت به این الاغ بگو توقیف ماشین راه داره قانون داره اینقدرتوکوچه صداشوبردبالا ودرگیرشدیم که حکم تودستم پاره شد ورفت فرداش رفتم طلاقموگرفتم تومحضر الان ده روزگذشته هفته پیش پیام داد اشتباه کردی وال ویل وبیخیال بودولی میگفت بزگزد ودوست دارم واینا دیشب پیام داده ماشینومیخوام تحویل بدم بهت  خرجی بچه هاهم میدم دیشب جوابشوندادم اخه همه جابلکم کزده بود دیدم ازبلک دراورده اقا.انروزصبح گفتم من مهریه نمیخوام چهل تومن بابت جهیزیه بچم میخوام بعدهی گفت غلط کزدم هی گریه کرد صداشوفرستاد اهنگ فرستاد عکساشوفرستادتوبیمارستان بود بعدنمیدونه من شمارشودارم اونیکی رودوتاواتساپ داره بعدازهشت صبح تادوازده التماس من کرد نمیدونم گریه هاش فیلمش بودیاجی اخرشم گفت حلال کن ومواظب بچه هاباش یعنی که دارم خودکشی میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وا 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

اگه بعد از طلاق زندگی بهتر و راحت تری داری، به نظر من زیاد به برگشت فکر نکن

اگر از نظر مالی خیلی در مضیغه هستی و واقعا اعتقاد داری که متحول شده (که اخه مگه میشه؟) به برگشت فکر کن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738

بعداف شددخترم ازتهران زنگ زدبانامزدش درحال خریدجهیزین گفت باباباگریه زنگ زد گفت صداتومیخواستم بشنوم اینم بگم بچه هام دوماهه اصلا باهاش ارتباط ندارن فقط کوجیکه روپنج شنبهدهاصبح تاعروب میبره دیروزم برده بود انگاراونومیبینه حالش بدمیشه تازه میفهمه چیکارکزده بازندگیش بعد دیدم اونیکی خطش انلاین میشه هی ولی اینو اف شد حتی پیام دادم بهش توواتساپ یه تیک خوزدتیکش دوتانشد که هیچ ابی هم نشد پیام دادم اونیکی خطش که بسه فیلم بازی کردن اونوخطتواف کردی اینوانلاینی خوندنوشت سیانوزخوردم واف شد الان دیگه اصلا تومخاطبای واتساپم اسم خط پنهونیش نمیاد چرا؟؟دیلیت کزدایا ولی چتش مونده توصفحم ولی اخرین بازدیدش نمیفته 

کاری به اسی ندارم 

ولی من از مردایی کع التماس بکنن و گریه متنفرررررم 

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

خب ب درک خیانتکار همون بمیره بهتره

تو دیگه جداشدیو آبردیه بچه هاتو خودت ریخته اصلا راضی به آشتی نشو

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706