2737
2739
عنوان

تازگیا یه اخلاق مزخرف پیدا کردم

220 بازدید | 22 پست

وقتی کسی زیاد بهم نزدیک میشه

یا مثلا احساس نزدیکی میخواد باهام بکنه

یا زیاد اصرار میکنه برای با من بودن

یا مثلا فامیلیم زیاد اصرار میکنه بیاید خونه ی ما و ....

اصلا یه حس بدی میگیرم دوست دارم ازش فراری شم و قیافه شم نبینم

حالا اون طرف از روی دوست داشتنه ولی حس میکنم منو تو زندان میندازن انگار

مامانمم سر این باهام بحث کرد یکم پیش

گفت مردم اینهمه بهت اصرار میکنن تو انگار از سنگی متوجه نیستی اونا دارن خوبی میکنن

بخدا دست خودم نیست دلشونم نمیشکونما ولی با حالت احترام و لبخند مثلا هی میگن بیاید خونه ی ما میگم قول نمیدم و ازین حرفا

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

نمیدونم چرا اینطوری شدم

کسی تجربه داشته😔😔😔

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نکنه جادو شدی

نمیدونم

بارداری ؟

مجردم

تجربه بدی داشتی؟ 

از نزدیک شدن به کسی؟

اصولا حریم شخصی هام خیلیییی پررنگه و نمیذارم کسی وارد مسائل زندگیم شه حتی صمیمی ترین دوستم

اگر تا الان نزدیک شدنی بود اونا نزدیک شدن از همه چیزشون گفتن از زیر و بم زندگیشون گفتن ولی من نه

اما الان یه مدته خیلی مزخرف شدم

2738

نکنه افسردگی گرفتم☹

نمیدونم

دختر خاله منم همینجوری بود

اصلا هی یه انرژی دورش میکرد از جمع

حتی اخری ها دیگه میترسید از ادما

یکی فهمید بالاخره مشکل این جادو هستش رفت مادرش که خاله ام باشه حل کرد الان ۲ تا بچه داره

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
دختر خاله منم همینجوری بود اصلا هی یه انرژی دورش میکرد از جمع حتی اخری ها دیگه میترسید از ادما یک ...

یا قرآن

میدونی من دوست دارم تو جمع باشم جمعی که خودم دلم میخواد

نه جمعی که اونا دلشون میخواد من داخلشون باشم

ولی در کل تمایلم به تنهایی بیشتره 

از نزدیک شدن به کسی؟ اصولا حریم شخصی هام خیلیییی پررنگه و نمیذارم کسی وارد مسائل زندگیم شه حتی صمیم ...

اره اینکه کسی بهت نزدیک شده باشه و ضربه خورده باشی

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
یا قرآن میدونی من دوست دارم تو جمع باشم جمعی که خودم دلم میخواد نه جمعی که اونا دلشون میخواد من دا ...

خلاصه اگه علائمت مشکوکه حواست رو‌جمع کن دعا زده نشده باشی

خواستی من شماره یه دختره رو بهت میدم برات ببینه داری یا نه فقط این رو بپرسی رایگانه

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2706