2737
2739

سلام خانوما چه ترفندهایی تو زندگیتون برای وابسته کردن شوهرتون انجام دادین...اونجوری ک شوهرتون عاشقتون بشه رو حرف شما حرف نزنه وابسته شما باشه.چه سیاست هایی داشتین بگین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازخانوادش بدنگفتم چون اگه بد بگی سرلج میگیره باادم 

یکیم ک شوهرتونو ب همه چی ترجیح بدین حتی شده خانوادتون دوستاتون اگه بالاببرینش اونم تلاش میکنه ک همون بالابمونه

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
2731
بگد بخند شیطون باش.سالم باش...مردا از زنایی ک هر دیقه ی جاشون درد میکنه انرژی نمیگیرن پس ب سلامتیت ب ...

واقعن حرفت درسته ، من یه سری همش یه جام درد میکرد شوهرم آخرا میگفت اه تو ام که همش مریضی بگو کجات دردنمیکنه ؟ البته به شوخی میگفت ولی حرفه دلش بود

هی ناله نکنی. به حرفاش احترام بزاری. باحرفش موافقت کن اگه نخاستی بهش عمل نکن. شوخ و لون باش. تمیز و خوشبو باش. لوس بازی درار مثه بچه باش. و....

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
واقعن حرفت درسته ، من یه سری همش یه جام درد میکرد شوهرم آخرا میگفت اه تو ام که همش مریضی بگو کجات در ...

اره اره وای من از ولادت امام رضا معلوم نی چم شد یهو سردردای بد گرفتم خدا رو شکر الان بعد از مدتها بهتر و کمتر شدن .چن روز یبار شدم.

دوباره این دوسه روز پشت سرهم صبا ک بیدار میشدم درد داشتم.امروز گفتم سرم باز درد میکنه دیگه اینبار نیومد بوسم کنه گفت ای خدا این کله رو بکن ی کله دیگه  بذار سرجاش خی درد میکنه ...ب شوخی میگفت ولی واقعا بدشون میاد ادم مریض باشه

2738