2733
2739
عنوان

دلم حرم اقا امام رضا رو میخاد

117 بازدید | 27 پست

بشینم یه دل سیر گریه کنم...از خستگی هام بگم و بازم گریه کنم...گریه‌کنم وبازم گریه کنم ک حالم خرابه اونم چ خرابی...خدایا یه نظری سمت ما بنده های خسته و دل شکسته و ناامیدت بنداز

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم😢😢

نائب الزیاره هستم امام رضا از همینجا صداتو شنید انشالله دلت زود زود شاد و آروم شه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2728
عزیزم😢😢 نائب الزیاره هستم امام رضا از همینجا صداتو شنید انشالله دلت زود زود شاد و آروم شه

عزیزدلم...قسمتو میبینی خواهرم تو اونجایی و من از اینجا سیمم ب امام رضا وصله

میشه برا منم دعا کنی منو ببخشه گره از مشکلاتم باز کنه 

انشالله عزیزدلم...

لایق باشم حتما قربونت 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

از تو بازار نصب کن حرم امام رضا پخش زنده خیلی خوبه سبک میشی همه قسمت هاش رو آنلاین میزاره روضه هم میخونه خیلی خوبه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
منم خیلی وقته دلم هواش کرده حتی چند بار خواب دیدم رفتم مشهد اما بیدارشدم بغض گلوم داغون میکرد

انشااله ب زودی زود بری عزیزم.

عزیزدلم...قسمتو میبینی خواهرم تو اونجایی و من از اینجا سیمم ب امام رضا وصله

اره اتفاقا میخواستم بخوابم گفتم اخرین تاپیکو هم ببینم چیه بعد خاموش کنم اومدم اینجا انشالله لایق باشم

از تو بازار نصب کن حرم امام رضا پخش زنده خیلی خوبه سبک میشی همه قسمت هاش رو آنلاین میزاره روضه هم می ...

ممنون ک بهم پیشنهاد دادی عزیزم چشم حتما نصب میکنم 

اره اتفاقا میخواستم بخوابم گفتم اخرین تاپیکو هم ببینم چیه بعد خاموش کنم اومدم اینجا انشالله لایق باش ...

زیارتت قبول گلم.لایقی معلومه که لایقی عزیزم.انشااله که هر چی از خدت میخای بهت بده

زیارتت قبول گلم.لایقی معلومه که لایقی عزیزم.انشااله که هر چی از خدت میخای بهت بده

ممنونم گلمم

برا منم دعا کن دلت پاکه عزیزدلم

از تو بازار نصب کن حرم امام رضا پخش زنده خیلی خوبه سبک میشی همه قسمت هاش رو آنلاین میزاره روضه هم می ...

ضریحش دیدم اشک تو چشامم جمع شد شره کرد چقد دلم تنگ شده براش یا امام رضا منو ببخش 

انجا که خدا هست کجاست؟؟
ممنونم گلمم برا منم دعا کن دلت پاکه عزیزدلم

حتما عزیزم.بهترین ها برات رقم بخوره خواهرم

2706