2733
2739
عنوان

خوابی که دیدم وازیادم نمیره😁😍

199 بازدید | 12 پست

خواب دیدم دخترم ب دنیااومده یلحظه از بغلم نمیذارمش کنار،انقد قربون صدقش میرم وبوسش میکنم اونم بااینکه ده روزش بودمنو میبوسید🙄

بوساش یادمه،توبغلم گرفتم بهش شیر دادم

واااای چقد شیرین بود،اگرخوابش اینه واقعیتش چیه ؟🥰

ان شاالله قسمت همه منتظرا

فقط میدونم   خابشم شیرینه  و دوست نداشتم از خاب پاشم  ولی پاشدم 🥺🥺🥺🥺

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
فقط میدونم   خابشم شیرینه  و دوست نداشتم از خاب پاشم  ولی پاشدم 🥺🥺🥺🥺

عززززیزم واقعیش شیرینتره😍

اونروز ب شوهرم میگم منکه ندیده انقد دوسش دارم وقتی ببینمش فک کنم خل وچل شم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اره خوابشو منم ديدم اخ اخ تو خواب چقد لذت بخش بود،خييييلي عالي بود خيييلي حس خوبي بود،دوسش داشتم چقد😍😍😍😍😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2728

منم چند روز پیش تو خواب دخترمو که حدود ۳ سالش بود دیدم اومد بدو بدو صدام میکرد هنوز ماما ماما گفتنش و صداش تو گوشمه چقدر هم خوشگل بود قیافه شم یادم نمیره

ای کاش واقعا نی نی تو دلم همین دختری باشه که دیدم و ماما صدام میکرد😞

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

من گاهی میگم کاش قلبم بزرگتر بود و بیشتر دوسش داشتم ی حسی دارم بهش ن شوهرم ن پدر مادر ن خواهر اصن ی جوری ک انگار اون هیچوقت قرار نیس ترکم کنه قراره پشت پناه من بشه وقتی ّعلم میکنه میبوستم تمام غم هام یادم میره 

و میگم گور بابای دنیا با مشکلاتش و سختیاش خوبه ک تو هستی

2738
الهی آمین

مرسی❤

خدا دخترتون رو حفظ کنه و به سلامتی بغلش کنید

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ممنون،همچنین فرشته شماروعزیزم😘

مرسی عزیزم🌹

منم قبل از به دنیا اومدن پسرم خوابشو دیدم. یه بچه سیاه و ضعیف و استخوانی و زشت ولی فقط من دوستش داشتم و کسی نگاهش نمی کرد. وقتی به دنیا اومد یه پسر بور و تپل و سفید بود😍

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️