2733
2739
عنوان

دلم یک عالمه گرفته

98 بازدید | 13 پست

چقد دلم میخواد یه بار بیاد تا یه چیزی دستشه واسم خریده! چقد حسرت گرفتن یه دست عاشقانه توی دلم مونده! چقد دوس دارم یه بار وقتی اومد خونه دستشو دورم حلقه کنه! چقد دلم میخواد قربون صدقه م بره و عاشقانه صدام کنه!

حسرت خیلی چیزا رو دلم موند!

عزیزم نمیشه خودت بهش بگی این جور رفتارا را دوست داری؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

دوستم بچه دومش رو بارداره دیشب شوهرش ۱۳ لنگ النگو طلای کویتی ازاون گرونهاخریده واسش گذاشته تو باکس گل و کیک اورده واسش. تازه ماشالله کلی سرویس های طلا والنگوهای متفاوت طلاداره.. یه شوهرایی رومیبینی اینکارارومیکنن برا زنشون یکی ام میبینی بلدنیستن یه شاخه گل بخرن.. نمیدونم مال مردم ازش عسل میریزه یا مال ما خار داره

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستم بچه دومش رو بارداره دیشب شوهرش ۱۳ لنگ النگو طلای کویتی ازاون گرونهاخریده واسش گذاشته تو باکس گ ...

آره والله

یه سرویس طلا برا عروسیم گرفته بود همونم فروخت!

من شب زایمانم بهش گفتم فردا برام گل میخری گفت اره اخرشم نخرید خیلی بیشورن مردا

خودم و خانوم دوستش دوستیم یه شب با دوستش رفته بودن بیرون دوستش برده بودش گل فروشی یه شاخه گل خریده بود داده بود دستش بده من اما...

سه روز بعد یه گل خشک شده روی اپن دیدم! 

2738
عزیزم باید زیاد وابستشون نباشی منم سعی کردم رو پای خودم وایسم بدرک هرکاری میکنن غصشو کمتر بخور

عزیزم منم وابستش نیستم

واسه خودم کار می کنم و چسبیدم به هدفهام ولی امروز یهو یاد خواسته های قلبیم افتادم!

آره والله یه سرویس طلا برا عروسیم گرفته بود همونم فروخت!

خداکریمه چی‌بگم والاخواهر

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
میدونم من خودمم همینم

شوهر من پیش دوستش گفته بود خیلی نباید به زن رو داد! خیلی دلم گرفت وقتی توی مملکت ما طرز فکر مرداش اینه که محبت به زن رو دادن به زنه باید بری بمیری!

خاک تو سرشون کنن حاضرن واسه دیگران جون بدن ولی واسه زن خودشون رو دادنه!!!