2737
2734
عنوان

بخاطر برادرم با شوهرم بحثم شد😕

235 بازدید | 9 پست

بچه ها رابطه ی داداشم و شوهرم خیلی خوبه.شوهرم بواسطه کارش هر دوروز یکبار میره مرکز استانمون و برمیگرده.اکثرا داداشمم با خودش میبره.کلا مامانم و خونوادم خوششون نمیاد این هرررسری باشوهرم میره مامانم همش سر داداشم غر میزنه ک نرو بشین خونه درستو بخون (کنکوریه).من هزار بار ب شوهرم گفتم بهتره نبریش هرسری ک میگم شوهرم میگه حتما مامانت چیزی گفته...تا اینکه داداشم تو همون شهر با ی دختری دوست شده .از اونجایی ک خونوادم فوقالعاده حساسن رو این مسائل امروز با شوهرم بحث کردم ک لازم نیست ببری پس فردا خونوادم میفهمن همجیو از جشم تو میبینن. اخه هرسری ک میرن ب شوهرم اصرار میکنه بیا بریم پیش دختره...انقد گفتم ک شوهرم زنگ زد ب داداشم گفت خواهرت میگه نمیخواد اینو ببری و ب صلاح نیس.بنظرتون کارم درست بوده?

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

به جای صحبت کردن و دعوا با همسرت به داداشت میگفتی بهتر نبود 

درضمن داداشت بچه که نیست و با هر اتفاقی که براش بیفته از چشم همسرت ببینن

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمنم داداشم و یه وقتایی میبره سرکارباخودش کمکش کنه 

امروز بابام گفت باموتور خطرناکه واییی شوهرم قیامت به پا کرد.داداش بزرگمم گفت اره تازه باموتور تصادف کردی خطرناکه اونم‌قهرکرد رفت

اصصلا اشتباهه نباید بذاری باهم زیاد بر بخورن

2728
به جای صحبت کردن و دعوا با همسرت به داداشت میگفتی بهتر نبود  درضمن داداشت بچه که نیست و با هر ...

متاسفانه خونوادم از چشم همسرم میبینن.اخه تنها راهی کداداشم دختره رو میبینه از طریق شوهرمه

شوهرمنم داداشم و یه وقتایی میبره سرکارباخودش کمکش کنه  امروز بابام گفت باموتور خطرناکه واییی ش ...

من خیلی سعی کردم اما گوش نمیدن هیچکدوم.

به جای صحبت کردن و دعوا با همسرت به داداشت میگفتی بهتر نبود  درضمن داداشت بچه که نیست و با هر ...

برا امضات خوندم عزیزم

خدا به حق اربعین حسینی شفاشون بده الهی آمین

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
2738
میدونم درک میکنم منم خیلی مخالف بودم از اولش گوش نکردن هیچکدوم اونوقت الان دلخوری پیش اومده باز من ا ...

عاره بخدا این وسط ما هستیم ک گیر میکنیم.صدددد بار ب شوهرم گفتم تو داماد این خونواده ای کمی روابطتو رسمی تر کن.ماهی دوسه بار ببرش.نه ک هررررر روز هرررررروز

برا امضات خوندم عزیزم خدا به حق اربعین حسینی شفاشون بده الهی آمین

خیلی ممنونم عزیز دلم عاقبت بخیر بشی.منم برات صلوات میفرستم😙😙

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹