2733
2739
عنوان

کارشناسی ارشد هنر

419 بازدید | 10 پست

خانم هایی که واردین. بهترین رشته برای کارشناسی ارشد هنر کدومه؟ 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومی درامد نداره دست روی دست زیاده 

از امضات معلومه زخم خورده ی این رشته ای😐

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2728
دومی درامد نداره دست روی دست زیاده 

خب برا همه رشته ها و حرفه ها دست روی دست زیاده

باید تلاش کنی و هیچ وقت خسته نشی از تلاش حتی اگه ی وقتایی تلاشت نتیجه عکس داد 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
از امضات معلومه زخم خورده ی این رشته ای😐

دقیقن 

گوش کن حرفمو 

تو شرکتای بزرگ کار کردم 

معماری مافیا داره و اینکه هر سنگیو بر دارب یه دفتر معماری هست 

خودم بعد ۵ سال میخام تغییر رشته بدم 😊

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
خب برا همه رشته ها و حرفه ها دست روی دست زیاده باید تلاش کنی و هیچ وقت خسته نشی از تلاش حتی اگه ی و ...

این راهو رفتم بیشتر از چیزی ک فک کرد تلاش کردم 

ولی عزیزم وقتی اقتصادش خوابیده خوابیده دیگ 

دقیقن  گوش کن حرفمو  تو شرکتای بزرگ کار کردم  معماری مافیا داره و اینکه هر سنگیو ب ...

چه رشته ای میخوای بری؟ 

2738
کنکور هنر بدم واس کارشناسی  طراحی دوخت بخونم  مزون بزنم  اگه باز کساد نشه

این کارو نکن. خیلی وقته کساد شده. ما یکی از فامیلامون بعد از بیست سال که رشته ش طراحی و دوخت بود و کارهای تخصصی و اوت کوتور با بالاترین قیمت انجام می‌داد هم بازارش کساد شد هم دست و گردن براش نموند. الان رفته سراغ نقاشی. 

این کارو نکن. خیلی وقته کساد شده. ما یکی از فامیلامون بعد از بیست سال که رشته ش طراحی و دوخت بود و ک ...

نمیدونم واقعن 

میگم زبانم بخونم توی خونه تدریس کنم