2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد 😔

542 بازدید | 34 پست

من اعصابم از صبح تاحالا از دست شوهرم خورده خب بعد دخترم هی رو اعصاب من راه میرفت منم اصلا دست خودم نبود یه لحظه خر شدم محکم با پشت دست کوبیدم تو صورت دخترم ولی بلافاصله واقعا از کار خودم پشیمون شدم بعد شوهرم گفت چرا بچه را میزنی مرض داری منم گفتم این سیلی حق تو بود شوهرم اومد دخترمو بوس کنه دوسه بار کوبیدم تو صورت شوهرم گفتم همش مقصر تویی ک دخترما زدم داره تاوان تو را پس میده خلاصه با هم دعوامون شد اونم بلند شد یکم منو زد و گفت اگه مشکلت منم من میرم حق نداری دست رو بچم بلند کنی منم گفتم اره مشکلم تویی اونم گفت باشه من میرم ولی دیگه جنازم میاد تو این خونه منم هیچی نگفتم اون رفت 

تورا خدا شماتتم نکنید فقط خواهش میکنم بگید چطوری این قضیه را حل کنم واقعا دلم نمیخواد زندگیم به این راحتی ازهم بپاشه خواهشا خانمای مهربون راهنماییم کنید😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چی بگم خواهر😐😐😐میترسم چیزی بکم یه سیلی حواله من هم کنی 

مگه تو زبون نداری عزیزم خب بشین با زبون و سیاست  مشکلاتت حل کن .

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738

بچه ها واقعا گناه دارن کتک بخورند چون نمیتونن از خودشون دفاع کنن سعی کنید رو خودتون مسلط بشید یه پیشنهاد دارم براتون هر موقع عصبی میشید رو یه کاغد بنویسید ناراحت خودتونو اینطوری از عصبانیتتون کم میشه تجربه شخصیمه

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
2706