2737
2739
رابطه ات با فرزندخوانده ات چطوره

با دخترم رابطه ام خوبه اما متاسفانه شدیدا بچه سختیه...مدرسه همش منو میخوان و دیوونه شدم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ...اما انقدر شرایط سختیه که آدم گاهی واقعا نمیدونه چیکار کنه...نه حق مادر بودن و مادری کردن داری ...

واقعا سخته درکت میکنم شاید مادر بچش و حتی  کتک یزنه ولی اگه نامادری سرش داد بزنه خدا میدونه چی میشه

2728
2740
چرا خاهری ؟🥺🥺

از کجای کاراش بگم

محبت مادری نداره

دوبار زایمان کردم زنگ نزد حالمو بپرسه یا یه ساعت نیومد کمکم.دوتا عمل سخت کردم بازم اومد ۵دقیقه مثل مهمون نشست و رفت

یبار بهش گفتم چرا بچه هام بدنیا اومدن نیومدی پیشم گفت چون اگه تو بمیری بچه هات به من نمیرسن که!!!

جهیزیه و سیسمونی نداشتم.روز عروسی تو ارایشگاه به گوشواره حلقه ای کوچولو داشتم که بچگیم خالم خریده بود برام،زنگ زد گفت درشون بیار بفروشیم که خالت اینا میان میوه و فلان بخریم!!!

۱۲سالم بود با مدرسه رفتیم شلمچه یه هفته،بخدا یه بار زنگ نزد بگه مردی زنده ای؟!دوستام همش در حال حرف زدن با گوشی با مادراشون بودن ولی من...

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
واقعا سخته درکت میکنم شاید مادر بچش و حتی  کتک یزنه ولی اگه نامادری سرش داد بزنه خدا میدونه چی ...

دقیقا مشکل همینه هرکاری کنی پدرش و خانواده پدری دنبال یه مشکل میگردن...و این روابط رو پیچیده میکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭