2737
2739
عنوان

خالم مامانمو اذیت میکنه

564 بازدید | 25 پست

واقعا اعصاب مامانمو ریخته بهم مامانم که حرفاشو تعریف میکنه آی حرص میخورم😤😤😤

اول اینو بگم شوهر دختر بزرگش پولداره و خودشون نه.هر وقت خودش و مخصوصا دخترش چیزی میخرن زنگ میزنه به مامانم پزشو میده. وقتایی که پسرش حقوق میگیره و یه خریدی میکنه زنگ میزنه میگه حتی اگه برن گردش و پول خرج کنن اونم زنگ میزنه میگه .خواستگارای فوق پولدار دختر کوچیکش رو به رخ میکشه(خودشون زیر متوسط هستن و دخترش خوشگل نیست) . اصلا حرف دیگه ایی نداره بگه همش پز پز پز ... خسته شدیم از دستش . هفته پیش زنگ زده بود میگفت خیلی گرونیه دخترم لوازم تحریر مدرسه بچش شده یه میلیون. چند روز پیش زنگ زد گفت خیلی گرونیه دخترم یه النگو خریده ۱۰ تومن. امروزم زنگ زده میگه خیلی گرونیه دخترم همه لوازم خونشو یخچال و لباسشویی و اجاق گازش رو جفت کرده فرشاشم عوض کرده فقط سه تا فرشش شده ۲۰ تومن.بجای مامانم من حرص میخورم .من با ۱۰۰ تومن لوازم تحریر خوب و معقول خریدم تازه ازینم ارزونتر میشد سرهم آوردش. حتی ۴۰ تومن کیف مدرسه خوب دیدم که حراجی میفروختن. اگه از گرونی ناراضی هستن چرا ارزونش رو نخریدن و رفتن گرون خریدن که حالا غرش رو به ما بزنن بخدا مریضی اعصاب گرفتیم تا کی اینا بخرن و غر بزنن به ما که گرونه. خب مثل ما یه چیز متوسط و معمولی بخرن اه😐

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شمام هی بگو کردن تو پاچتون..بهتون انداختن..چ خبره اخه..شمام پز ارزونیو بدین😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خب بگه مگه چی میشه حالا این وسط شما چرا جوش اوردی

چرا جوش نیارم عزیزم خب ما اون همه خرج نمیکنیم اونم اینو میدونه .همه دلشون چیزای نو و گرون میخواد چرا باید مدام پز بده بهمون

2738
خب بگه مگه چی میشه حالا این وسط شما چرا جوش اوردی

شمارتو بده هر روز زنگ بزنم بگم چیو گرون خریدم😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

اینم بگم که یکی از فامیل گفته بچه های تو عاقبت بخیر شدن همش میگه فلانی گفت بچه های تو از همه سرن و بقیه درجا میزنن و اینا. فکر کنم اونایی که متوجه منظورم نشدن با این جملش بفهمن منظورش چیه دقیقا

شمارتو بده هر روز زنگ بزنم بگم چیو گرون خریدم😐

خب خواهرم نیستی ولی واقعا من با خواهرم از اتفاق های روزمره و از خریدهایی ک میکنیم و قیمتهاشون میگیم ولی من اصلا اینطور فک نمیکنم ولی باتوجه ب حرف استاتر یادم باشه حرف های خواهرم رو  ب کسی یا همسرم نگم چون اون هم حتما فک میکنه برای پزه😂😂😂

2706