2737
2734
عنوان

جعفری خریدم خشک کنم بهتره یا فریز

733 بازدید | 14 پست

برای داخل غذا میخام

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

فریزر ،چون خشک کنی جعفری مزش میره

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

شوید واسه خشک کردن خوبه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچکدام جعفری فقط تازش مزه میده زیاد گرفتی؟ اگه کمه ی راه حل بدم

نه کمه یکی دوکیلو

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری
نه کمه یکی دوکیلو

خب ی لیوان بزرگ یا پارچ ک تو یخچال جا شه بردار

توش اب بریز

جعفری هارو پاک کن با کمی ساقه

بذار تو پارج آب

بذار یخچال

من بااین روش یکماه جعفری تازه دارم

همیشه کم بگیر ک بتونی اینجور نگه داری و حعفری تازه داشته باشی. چون خداییش جعفری فقط تازش مزه میده چ تو سالاد چ سوپ و غذاهای دیگه

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.
2740
خب ی لیوان بزرگ یا پارچ ک تو یخچال جا شه بردار توش اب بریز جعفری هارو پاک کن با کمی ساقه بذار تو ...

چه جالب باشه حتما انجام میدم

از لحاظ مفیدبودن فریز چون خشک کردن بیشتر ویتامینامحلول درابش میره . ولی زمان کوتاه ۴ماه توفریز بایدباشه . ولی خشک کردن هم توغذا خوشکلتره هم اینه مدت طولانی میشه نگهداشت واستفاده کرد

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
از لحاظ مفیدبودن فریز چون خشک کردن بیشتر ویتامینامحلول درابش میره . ولی زمان کوتاه ۴ماه توفریز بایدب ...

ممنون

ممنون

اگه امتحان کردی و راضی بودی برا پروح پدرم صلوات بفرست😘

حتما خراباش و زردارو جدا کن قبلش

وقتی از آخرین کتابی ک خوانده ای بیشتر از یک ماه گذشته است؛ لطفا با من صحبت نکن... ممنونم.