2733
2734
عنوان

دانشجوها

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 32 پست
عه منم میکروبیولوژی میخونم😍😍😍 با این تفاوت ک من ترم یکم😂😶 

منم رشته تو رو خوندم خل نشی کلاساتو ول کنی ب خاطر دانشگا من الان درسم تموم شده بیکارم هی حسرت میخورم چرا کلاسامو ب خاطر دانشگا ول کردم اگه ول نمیکردم الان استاد بودم واس خودم😕😕

آره.عین منی.منم همش میگفتم درس دارم ولش کن.ولی اگه بری درسته بت فشار میاد ولی حداقل یه هنر یاد میگیر ...

ولی خوشحالم اون چن تا کلاس رو هر چن کم بود رفتم.دیدم بازتر شد.شناختمم به علاقم بیشتر شد ولی متاسفانه کلاس هنری نرفتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه منم میکروبیولوژی میخونم😍😍😍 با این تفاوت ک من ترم یکم😂😶 

منم ترم یک آموزش ابتدایی

هنوز درس ها شروع نشده فقط همش تو انتشارات کارت میکشیم کتاب میخریم😖

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم
2728
آره.عین منی.منم همش میگفتم درس دارم ولش کن.ولی اگه بری درسته بت فشار میاد ولی حداقل یه هنر یاد میگیر ...

وای مرسی انگیزه گرفتم😅😅😍😍😍

من ممکنه برنامه کارم تغییر کنه منتظر اون هستم ک مشخص شه ، بعد طبق تایم جدید کارم باید برم دنبال کلاس نقاشی😍

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
منم رشته تو رو خوندم خل نشی کلاساتو ول کنی ب خاطر دانشگا من الان درسم تموم شده بیکارم هی حسرت میخورم ...

کلاس زبان منظورته؟ ببخشید متوجه نشدم😅🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

میکروبیولوژی ک رشته خوبی هست ، خوب دنبال کار گشتی؟

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2740
منم ترم یک آموزش ابتدایی هنوز درس ها شروع نشده فقط همش تو انتشارات کارت میکشیم کتاب میخریم😖

😅😅😅😅 سعی کن در کنار دانشگاه کلاسای دیگه هم بری خانم معلم😍

کلاس زبان منظورته؟ ببخشید متوجه نشدم😅🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ میکروبیولوژی ک رشته خوبی هست ، خوب دنبال کار گ ...

تهران کار پیدا میشه تو شهرستان پارتی فقط چند تا از همکلاسیام سر کار رفتن اونم با پارتی

گلاس موسیقی منظورم بود عزیزم

جیگرااا برین اینجا عکسمو لایک کنین.انقد خوووشگلههه. صفحه 6 عکس اخر

چشم

باستان شناسی ترم یکم فعلا که نخوندم هیچی

باستان شناسی حس میکنم رشته جذابی باشه

موفق باشی.آدم تا تو دوره جوونیه باید چیز یاد بگیره.

مرسی عزیزم همچنین😍😍❤❤