2733
2739
عنوان

رابطم تموم شد...تسلیت به من

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 97 پست
حتما یه دلیلی داشته که شک میکردی😐ولش کن ارزششو نداره  این کلمه تسلیت قلب صبورم هم دیگه تکرار ...

اره ازم اینستای پنهان باز کرده بود پنهونی از اون وقت شک داشتم

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خسته شده بزگرده هم هیچ‌ارزشی ندارم حرمتها هم که کلا از بین رفته این رابطه هیچ ارزشی نداره دگ عک ...

زمان همه چیو درست میکنه تجربه شخصیمه

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
ارررره منم میشناسمت 😂😂😂😂😂😂

عکسو ببین

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2728
زمان همه چیو درست میکنه تجربه شخصیمه

عکسو ببین

خب دیگه تمام

عکسو نگاه

2740

درکت میکنم عزیزم منم همچین تجربه ای داشتم اوایل جداییمون خیلی حالم بود غصه خوردم اما بعدش فهمیدم چقد ب نفعم شد ک جداشدیم روزی هزاربار خداروشکرمیکنم ک بهش نرسیدم چون متوجه چ ادم ناپاکیه و باصدنفره و هدفش از دوستی چیه.کسی توروبخواد اگه درم ببندی از پنجره میاد کسی هم ک نخواد اگه پاهاشو قطع کنی با دستاش میره.ولش کن این دوستیا عاقبت نداره اخر سر خودتی ک آسیب میبینی.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
انشالا هرچی به صلاحته همون پیش بیاد شاید اینجوری برات بهتره

واسه من هیچی بهتر نبود و نیست

عکسو نگاه

خب البته شما هم معلومه خیلی گیر میدیا اصلا طرفو نابود کردی ولی اگر شک داری و شکت درسته پس ارزششو داره همه چیو بریزی بهم و رابطه رو تمام کنی

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
عکسو ببین

از بدترم دیدم اگه دوستت واقعا داشته باشه براش مهم نیست الان عصبانیه مردا بدشون میاد بهشون بی اعتماد بشی 

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊
درکت میکنم عزیزم منم همچین تجربه ای داشتم اوایل جداییمون خیلی حالم بود غصه خوردم اما بعدش فهمیدم چقد ...

ما روزای خوبمون خیلییی زیاد بود خیلییی کل شهر خاطرات ما هستش گوشیم پره از ما!  حتی تموم اهنگا دیگه نمیدونم کجا پناه ببرم

از بدترم دیدم اگه دوستت واقعا داشته باشه براش مهم نیست الان عصبانیه مردا بدشون میاد بهشون بی اعتماد ...

دیگه نمیاد‌میشناسمش خسته شده‌حتی حوصله حرفیدنو هم باهام‌نداشت این اواخر

خب البته شما هم معلومه خیلی گیر میدیا اصلا طرفو نابود کردی ولی اگر شک داری و شکت درسته پس ارزششو دار ...

خودش باعث شده بود تو پی‌ام های قبلیم‌هست تو اوج دوستی ازش اینستای پنهان گرفتم از اون روز روزمون همینه

2706