2733
2739
عنوان

دعای مناسب حل شدن مشکل دادگاه

31183 بازدید | 7 پست

اول برام دعا کنید و از ته دلتون از خدا بخواین دادگاهمون بدون اتفاق بد و با دل خوش تموم شه و بعد اگر دعایی ذکری چیری بلدین برای مشکل دادگاه که کاملا حل بشه بهم یاد بدید

دعا یادتون نره از ته دل❤

🌺⚡ #جهت_امداد_غیبی⚡🌺

هر کس در ورطه بلایی و سختی افتد و خواهد نجات یابد یازده مرتبه صلوات با وعجل فرجهم بفرستد و ایه زیر را نود وپنج مرتبه بخواند و دوباره یازده مرتبه صلوات با وعجل فرجهم بفرستد به امداد غیبی به فضل الله نائل اید

⚡وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَكَانَ اللَّهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ⚡

👈این دستور جهت کسانی که امتحان دارند. به محکمه میروند.پیروزی برابر فردیا گروهی و.... بسیار موثر است

در ثواب انتشار این مطلب شریک باشید👇

📿مطالب تخصصی و مرتبط با ادعیه و احادیث را در کانال ما دنبال کنید📿

💯حاجت روا باشید👇

‌‌‌‌┄┅┄┅┄••❥❤️❥••┄┅┄┅┄

@hajat_ravaie

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺

🍂🍃🌹 موفقیت🌹🍃🍂

🌺👌اگر کسی در پی موفقیت و پیروزی در درس و امتحانات وسایرگرفتاری ها باشد آیه زیر را برای فتح  وپیروزی و همچنین قبل از برگزاری امتحان هفت مرتبه بخواند.

🍃🌸فَإِنَّ حَسْبَكَ اللّهُ هُوَ الَّذِيَ أَيَّدَكَ بِنَصْرِهِ وَبِالْمُؤْمِنِينَ 🌸🍃

❣خدا براى تو بس است همو بود كه تو را نیرومند گردانید.❣

🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂🌹🍃🍂

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEAtk9uBeUCOPgQUNQ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی تاپیکهای قبلیتو دیدم اینم برات خوبه 

#دفع_شر_آدم_مزاحم

اگر کسی به هر نحوی مزاحم آبرو و آرامش زندگی تون شده، آیه زیر رو زیاد بخونید، مخصوصا بعد از نمازهاتون

اللهُمَّ اِنَّکَ لا یَکْفِی مِنکَ اَحَد و اَنتَ تَکفِیُ مِن کُلِّ اَحَدَ مِن خَلقِکَ فَاَکفَنی شَرُّ (و در آخر دعا اسم شخص مزاحم رو بیارید)

خدایا شر این آدم رو از سر زندگیم باز کن🙏

@mojeze_shokr_gozAri

2728

سلام من حکم سنگین داشتم از این حاج آقا طلسم گرفتم برای دادگاه هم زبان شاکی بسته شد و رای دادگاه رو بردم و پیروز شدم یعنی اصلا مشخص بود که قاضی تسخیر شده بود آیدی تلگرام شو می‌زارم کسی کاری داشت بهش پیام بده @Keysheyi

2738