2733
2734

نگارش فارسی درس بچه ها کجا هست؟

ایا بچه های شما هم تو نوشتن نگاره ب, ر, د, مشکل دارن, 

پسرم هر طور مینویسه معلمش میگه دوباره  بنویس باید قوس داشته باشه از بس سخت گیره به نظرم درسشون عقب باشه

همونی که صبح شنبه به ......خبر داد الانم یه زحمت بکشه به ایشونم خبری بده .

زياد حساس نباشيد 

به هر حال معلم كارشو بلده 

بسپاريد كارو به خودش بالاخره تا اخر سال كتابارو تموم ميكنه 

اين يه سالم تموم ميشه بچتون خوندن نوشتنم ياد ميگيره 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اخه معلمش خیلی به خط ایراد میگیره یکی یکی نکاه میکنه هر کدوم اشتباه با خودکار مشخص میکنه پسرم کلافه شذه 

نگارش مگه مال دوم نيست؟ عزيزم هر چه سخت گيرتر باشه بهتره معلم دختر منم همين بود الان ماشالله خطش ...

چه ربطی داره؟ نگارش همه پایه ها دارن اول هم داره

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
پارسال پیش دبستانی نرفته؟پس من پارسال چون پیش رفته اینارو بهشون یاددادن امسال راحت‌تر مینویسه

عزیزم پسرم پیش دبستانی رفته اما فقط دفتر شطزتجی داشتن با خوندن الان هر کلمه ای بزاری برات صدا میکشه میخونه فقط تو نوشتن مشکا داره 

عزیزم پسرم پیش دبستانی رفته اما فقط دفتر شطزتجی داشتن با خوندن الان هر کلمه ای بزاری برات صدا میکشه ...

اتفاقا پارسال همه حروف رو مینوشتن ولی خوندن نداشتن مثلا نمی‌گفت این چیه اسمش فقط نوشتن رو یادش می‌دادن 

اخه معلمش خیلی به خط ایراد میگیره یکی یکی نکاه میکنه هر کدوم اشتباه با خودکار مشخص میکنه پسرم کلافه ...

تو هم مثله مغلمش رفتار کن. پیشش نگو چقد معلمت ایراد میگیره    اینجوری فک میکنه که معلم خوبی نداره.   سعی کن بیشتر باش کار کنی.  معلم پسر منم اینجوریه

اخه معلمش خیلی به خط ایراد میگیره یکی یکی نکاه میکنه هر کدوم اشتباه با خودکار مشخص میکنه پسرم کلافه ...

دستشو بگیر یادش بده.بعد به معلمم بگو این قرارنیست که خطاط بشه زده نکن از درس ومدرسه

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
2706