2733
2739

خانمای متاهلی که زندگی موفق دارند بیان اونا که از شوهر و زندگیشون راضی نیستن من نیازی به مشاوره اشون ندارم افراد موفق لطفا بدون توهین راهنمایی ام کنید همیشه حس میکنم ی مانعی اطرافمه مانع ازدواجم میشه جدیدا میگم شاید نوع برخوردام هست که خیلی رسمی ام باعث شده کیس دلخواهم پیدا نشه و اینکه بشدت عزت نفس و اعتماد بنفس خصوصا در زمینه ازدواج دارم. ممنون میشم دوستان عزیزی که تجربه دارند راهنمایی ام کنند.

یک خانمی هستم تحصیلکرده از یک خانواده سنتی و تقریبا مذهبی و اصیل. از جهت ظاهری متوسط رو به بالام شغلم کارمند رسمی هستش سنم هم حدود ۳۴ ساله.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من مشکلی ندارما ولی حوصله دردسرداری شوهر کن

خاهرش یه چیز میگ

ننش یچیز دیگ

البته ادم باید تصمیم درست بگیره 

پس توروخدا بخاطر زود ازدواج کردن زن یه ادم بیشعور نشین

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

تجربه من اینه که از ته دلت از خدا بخواه من کیس مناسبم رو اینجوری پیدا کردم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

اتفاقا خوبه که اعتماد به نفس داری.

فقط ممکنه که برخوردت جوریه که از بالا نگاه میکنی. یه جوری با تکبّر. میدونم که قصدت این نیست و چون عزت نفس بالایی داری ممکنه اینجوری به نظر برسه. آخه یه دوستی دارم مثل شماست. پزشک متخصصه، مذهبی و باشخصیت و خانواده اصیل، ولی برخوردش اینجوریه. همیشه هم بهش میگم ولی متاسفانه متوجه منظورم نمیشه انگار.

2706