2737
2739

یبار دعوامون شده بود خونه بابام بودم خانوادمم هیچکدوم خونه نبودن 

داشتیم پیام میدادیم گقتم الان از دستت خودمو میکشم و گوشیو گذاشتم ن جواب پیامارو میدادم ن زنگارو

بعد ربع ساعت صدای در اومد .. بازش نکردم .. بعد یهو صدای تکونای در اومد ..داشت از رو در میومد داخل 

منم رفتم پشت چوب لباسی مامانم ک پر لباس بود قایم شدم ...اصن پیدا نبودم ... کل خونه رو گشت و صدام کرد و منو نمیدید .... دیگع صداش داشت تحلیل میرفت کاملا معلوم بود الان دیگه سکته میکنه  

با خنده اومدم بیرون.. گفتم اونم الان میخنده ولی کلی کتک خوردم   

لباش کاملا سفید شده بود😁 

ولی بعدش کلی بغلم کرد و گریه کرد 😍😂

شماهم بیاین بگین😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماهمش وقتی دعوامیکنیم من یوهوبه ترکی یه چیزیواشتباهی میگم جفتمون غش میکنیم

کلاکم پیش میاددعوامون جدی شه که اونم بعد۵دقیقه اشتی ایم

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2738

من تو شرایط مشابه که ترسوندمش فقط بهم گفت خفه شو نمیخوام هیچی بگی 😑 بعد از چند ماه هنوز در مورد اون روز یه کلمه هم حرف نزدیم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ما تا دعوامون میشه میره لوازم آرایشی هامو قایم میکنه😅

خبر نداره یه دست  لوازم مخفی دارم😆

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2706