2737
2739
عنوان

هنرم برا پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 32 پست
خود اموزشگاه داد

کدوم شهرید شما .چندجا گیر اوردم فقط سی دی میفرستن که خیلی گرونه .

آموزشگاهها شهرمونم جالب نیست 

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از تلویزیون بعضی کلمات نگاه یاد گرفته بود کارت گرفتم ولی پاره میکرد یا مینداخت کنار

یکی از فامیلا دیویدی کاتون میذاشت دخترش تو سه سالگی همه کلماتو بلد بود شعر انگلیسیم میخوند  

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
یکی از فامیلا دیویدی کاتون میذاشت دخترش تو سه سالگی همه کلماتو بلد بود شعر انگلیسیم میخوند   &n ...

اره وقت بزاری متوجه میشه .فقط کارتون که زبان فارسی باشه کم ببینه پسر منم یکی دوتا شعر بلده

2728

حالا من شبکه Gem medical رو براش روشن میکنم عتلی یاد گرفته حین دیدم یه جاهاییشم خودم براش ترجمه میکنم بدونه چیه 

اسم حیوانا 

رنگا 

اعداد 

الفبا 

اعصای بدن  و ...... رو خیلی خوب یاد گرفته 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

حالا من شبکه Gem medical رو براش روشن میکنم عتلی یاد گرفته حین دیدم یه جاهاییشم خودم براش ترجمه میکن ...

اره پسرم منم رنگا و اعداد و الفبا رو بلده.

فقط متاسفانه چون من بلد نیستم ضعیفم تو این مورد .

خیلی کنج‌کاوه میپرسه گاز به انگلیسی چی میشه یا صندوق عقب ماشین یا کلی چیز من نمیدونم🥺

حالا من شبکه Gem medical رو براش روشن میکنم عتلی یاد گرفته حین دیدم یه جاهاییشم خودم براش ترجمه میکن ...

من کارتن میذاشت انگلیسی علاقه داشت فقط همینا نگاه میکرد تا یروز بهش خرگوش نشو دادم دیدم اسمشو گفت

2738
بندرعباس البته از نی نی کارتون دی وی دی هم براش خریدم خیلی نگاه نمی کنه

سلام همشهری کدوم زبان سرا بردی .من زبانسرا شکوه بردمش ننشست

خیلی دروغگویی خجالت بکش

اها اون تاپیک میگی من آدمی نیستم برا لایک دروغ بگم تا الان درست فقط گفتم عکسم لایک کنید براشم دروغ نگفتم تا تاپیک زدم بدتر شد 

2706