2737
2739
عنوان

سه سی سی ژل برا گونه خیلی لاغر خوبه یا زیاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونم نهایت ...میترسم ب پول دادنش برسه زورش بیاد بده 

اره اولش اینجوری میگه. من چاق نیستم یعنی اندامم خوبه ولی یه کیلوهم کم میکنم صورتم خالی میشه بخام اصافه هم کنم کمتر صورتم پرنمیشه. همه چی هم امتحان کردم از روغن خراطین و جوانه گندم و خیلی مواد و ماسک و خوراکیا

نمیدونم والا ماندگاری کمه تامیخاد ذوق کنی قشنگ بشه ازبین می هسه تومان هرباربایدبدی. خوبه حالا شوهرت ...

سه میلیون ؟میشه بگی سه تومن پول ژلات شد جمعا شیش سی سی ژلت شد سه تومن ؟

اره اولش اینجوری میگه. من چاق نیستم یعنی اندامم خوبه ولی یه کیلوهم کم میکنم صورتم خالی میشه بخام اصا ...

سیب ابپز امتحان کردی ؟ من چاق میشم که یعنی بیست کیلو رو میام صورتم یکم فرق میکنه اونموقع بخوام یکو نیم سی سی هر طرفم بزنم خوبه یا فرق نمیکنه 

2738
سه میلیون ؟میشه بگی سه تومن پول ژلات شد جمعا شیش سی سی ژلت شد سه تومن ؟

نه من یک‌ونیم شد اگه بخوای سه سی‌سی بزنی حدود سه تومان میشه. بعدشم من از دکتره راصی نیستم بنظرم یه دکترخوب پیداکن از افرادی که رفتن پیشش بگرس راصی بودن یانه. دکترم فقط پول گرفت حرومش باشع

سیب ابپز امتحان کردی ؟ من چاق میشم که یعنی بیست کیلو رو میام صورتم یکم فرق میکنه اونموقع بخوام یکو ن ...

اره سه سی سی واسه صورت خوبه. بادکترت هم مشورت کن. آخه من خط خنده هم دارم

نه من یک‌ونیم شد اگه بخوای سه سی‌سی بزنی حدود سه تومان میشه. بعدشم من از دکتره راصی نیستم بنظرم یه د ...

کی زدی که قیمت  شیش سی سی ژل شد یکونیم میلیون 

درست میگم دیگه سه سی سی به طرف صورتت زدی جمعا شیش سی سی ؟

نه من یک‌ونیم شد اگه بخوای سه سی‌سی بزنی حدود سه تومان میشه. بعدشم من از دکتره راصی نیستم بنظرم یه د ...

عزیزم من نمیفهمم شما یه طرف گونرو میگی سه سی سی یا کلا جمعا هر دو طرف باهم رو میگی سه سی سی ؟

2706