2733
2734

خانوما امروز میخوایم بریم باغ من استرس دارم میخوام زن داداشم رو ببینم،،،،

خانوما خیلی تیکه میندازه،نیشخند میزنه،،حتی سر یه چیز ساده که من اون موقع نمیفهمم ،میام خونه میبینم منظورش با من بوده

رابطه مون با هم خوبه بی احترامی نمیکنم هیچوقت ولی نمیدونم این آدم مریضه یا روانی

نگین سکوت کن تا خجالت بکشه یا بسوزه،،،دوازده ساله عروس مایت و من همچنان جواب ندادم،،ولی ایشون خوب نشدن که هیچ بدتر هم شده،،

وقتی به جاریش تیکه میندازه اونم قشنگ جوابش رو میده،،دیگه جرئت نمیکنه بهش چیزی بگه

ولی من بلد نیستم مثل خودش باشم،،همش بغ میکنم یا حرص میخورم و ناراحت میشم،،نمیتونم جواب بدم

اصلا فکر کنم مشکل داره سر یه چیز ساده هم تیکه میندازه،،پست بعد رو بخون ببینین چی میگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

مثلا من اون یکی سری کههمگی رسم باغ،من نگاه کمد کردم دیدم لباس پارسال دخترم همینجور مونده هی نپوشیده بودمش،،،

گفتح بزار اینو بمونه کثیف شد کثیف بشه بندازم بره

زن داداش هم یه دختر هم سن دختر من داره،به اسم عسل،،دیدم هی چندبار گفت لباس های پارسال عسل رو پوشیدم بهش ببین؟؟؟بهش کوچیک شده؟؟ممن نگاه دخترش کردم دیدم نه اینو که تازه گرفته،،

اومدم خونه دیدم منظوره دختر من بوده

ااصلا خنده ام میگیره بخدا،،،آخه یه آدم چقد میتونه مریص باشه که به لباس بچه هم کار داره

2706