2737
2739
عنوان

کیا از همسرشون جدا میخوابن ؟؟

304 بازدید | 14 پست

سلام

چندساله ازدواج کردین و رابطه و زندگیتون خوبه؟راضین که جدا میخوابید یا ناراضی؟

من هرکی نزدیکم باشه خوابم نمیبره،سر و صدا و تکون و ... بدم میاد

خدایا شششکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کسی بچه کوچیک و نوزاد نداره یعنی جدا بخوابه؟ البته هردو مشکلی نداریم رابطمونم خوبه

چرا ما هم از وقتی پسرم به دنیا اومد جدا خوابیدیم یا اگر هم تو‌یه اتاق بودیم‌پسرم وسطمون بوده تقصیر خود شوهرمم بود الان جوری شده که من پیش شوهرم حتی بشینم  پسرم صداش در میاد

مشکلی هم تو‌روابطمون پیش نیومده

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
لطفا فقط کسایی که جدا میخوابن نظر بدن

منم ماه آخر بارداریم چون دوقلو داشتم خیلی خروپف میکردم خب دست خودم نبود وقتی تو خواب به پشت میخوابیدم خلاصه آقامون از بس بیدارم میکرد صبح ها نمیتونست زود بیدار شه جدامو جاشو جدا کرد ولی حواسشم بهم بود 

الانم بچه ها دنیا اومدن یکساله من تو اتاق بچه ها میخوابم 

بعضی وقتا خیلی ناراحت میشم بعضی وقتا هم بهش حق میدم 

خیلیم هم همدیگرو دوست داریم و کمکم میکنه

ما چهارساله ازدواج کردیم گلم شاید ماهی دوشب کنار هم دیگه بخوابیم واقعا ب جرات میتونم بگم بیست و هشت شب بقیه را از هم دیگه جدا میخوابیم 

شوهرمم با این مسئله هیچ مخالفتی نداره حتی شده به شوخی رفتم کنارش ولی یه حرفی بهم زده منم از کرده خودم پشیمون شدم کلا از اینکع پیشش بخوابم انصراف دادم برای من خیلی سخته ولی برای شوهرم اصلا مهم نیست ب شدت سرده منم کلا زدم تو جاده خاکی دیگه برام مهم نیست 😥