2737
2734
عنوان

غریب😔❤️

158 بازدید | 20 پست

یعنی الان حضرت دلبر کجاست؟ کربلا؟ ❤️

باورتون میشه هر روز می بیندمون و می بینیمشون؟😔❤️

اگه دلتون تنگ شه یه صلوات برای ظهورش بفرستید❤️✌🏻

«اللهم عجــل لولیک الفـــرج»

غریب غریب غریب غریب  حسینا.‌‌.‌‌‌‌......

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من برگشتم  دلمو کربلا جا گذاشتم

زیارت قبول 

من هم چند ساله دلم مونده اونجا 

میگم چطور من نمردم؟؟ از شهر جانم برگشتم و زندم؟ 

قبر و قتلگاه و دیدم و نمردم؟؟

«بیچاره اونکه حرم رو ندیده بیچاره تر اونکه دید کربلاتو»

زیارت قبول  من هم چند ساله دلم مونده اونجا  میگم چطور من نمردم؟؟ از شهر جانم برگشتم و زن ...

قبول حق

اره واقعا تا وقتی ندیدی یه جور مریضی وقتی ببینی دیگه فقط خودش درمون درده

میبرم یک روز از اصلیتم 

اخر از عشقت عراقی میشوم حسین جان 

مسئله اصلی شناخت امام زمان و وفاداریمونه باید بخوایم از خدا درکش رو بهمون بده تا ظهور انجام شه

وگرنه زمان تمام امام ها شیعیان واسه سختی های امامان ناراحت بودن و گریه می کردن. مثل زندانی شدن امام موسی کاظم یا حبس امام حسن عسکری یا مظلومیت امام رضا ... ولی چون درک درستی نداشتن هیچ اقدامی نمی کردن برای امامشون فقط ناراحت بودن

ما باید یاد بگیریم پای امام زملنمون جون بدیم

مثل شهدای کربلا که پای امام زمانشون موندن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2738
2706