2737
2739
عنوان

بالا ماندن دمای بدن و بارداری

2506 بازدید | 43 پست

بچه ها راسته ک میگن اگ باردار باشی بعد تخمک گذاری دمای  بدن بالا میمونه؟؟؟؟ من رابطه داشتم این ماه اما فشارم میفته دستو پام یخ میزنه یعنی باردار نیستم این ماهم؟؟؟ 😢 😢 😢 

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منم بارها این سوالو پرسیدم من هر ماه دمای بدنم رو میگیرم موقع پریود 36.3 بعد از تخمک گذاری 36.6 حدودا بعد چند دوز 36.4 دوباره روزای قبل پریود 36.3 و پریود میشدم این ماهم همین بود ولی 36.4 شدد دوباره یه کم بالا رفت 36.5 به بالا و فردا موعد پریودمه پایین نیومد و فکر کنم باردار باشم

خدایا مواظب 
2728
اتفاقا منم بارها این سوالو پرسیدم من هر ماه دمای بدنم رو میگیرم موقع پریود 36.3 بعد از تخمک گذاری 36 ...

وااااییی خوشبحالت... من این ماه اقدام درست حسابی نداشتم فقط روز 12 و 16...دستو پام همش یخ میزنه... ایشالا ک بارداری گلم... من دماسنج خرابه نتونستم دمای بدنم بگیرم😫😫

2738
آره منم همیمطوری هستم اولین ماهی هست که اینقدر سردمه و پاهام یخ کرده اگه دما نمیگرفتم فکر میکردم دما ...

من دمامو نمیدونم ولی دستو پام قندیییییلللل... 10 روز دیگ باید پری شم ایشالا بارداری برا منم دعا کن

من دمامو نمیدونم ولی دستو پام قندیییییلللل... 10 روز دیگ باید پری شم ایشالا بارداری برا منم دعا کن

به حق امام حسین الهی که هر دومون باردار باشیم منم مثل شما از وسطای سیکل سردم بود فردا موعدمه  

خدایا مواظب 
به حق امام حسین الهی که هر دومون باردار باشیم منم مثل شما از وسطای سیکل سردم بود فردا موعدمه  

انشالله ک دو س روز دیگه بیای و خوش خبر باشی... چند ماه اقدامی؟ 

من یه سقط داشتم فروردین بعد اون یک ماه جلوگیری کردم بعدش دیگه باردار نشدم 34 سالمه

منم اردیبهشت سقط داشتم... ولی دیگه اقدام نکردم این ماهم شانسی فقط روز 12و16....من 21سالمه...ایشالا ک جواب بگیری.. چرا سقط کردی؟ 

عزیزم   نمیدونم 5 هفته بودم افتادم به لکه بینی و بعد خونریزی سقط شد دکتر گفت شاید پوچ بوده ولی ...

ای بابا اشکال نداره خدا ایشالا صحیحو سالم بهت میده... فکر نکنم بخاطر نزدیکی باشه من 4ماهم بود سقط کردم رابطه ام داشتیم همش

2706