2733
2734
عنوان

کوچولوی من خدافظ 😭

426 بازدید | 27 پست

کوچلوی من خدافط 

وقتی مامانی انتظارشو نداشت اومدی تو وجودم 

مامانی کلی خوشحال بود 

برات لباس نو گرفته بود که لبس کهنه نوزادی برادرات رو نپوشی 

وقتی اومدی با لباس تازه بیای بغل مامانی 

حالا من لباساتو چیکار کنم عزیز دل مامان 

انتظارشو نداشتم تنهام بزاری کنجد مامان 

از حرف های بابایی ناراحت شدی 

به خدا بابایی منظوری نداشت یکم فشار زیادی روش بود 

مامان و داداشی اومده بودن صدای قلب کوچلوتو بشنون اما تو خیلی وقت بود مامانو تنها گزاشته بودی 😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

الهی بگردم 😭😞

باز خداروشکر یه پر داری

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

پسر

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

وای بمیرم برات 😭😭😭😭😭😭

انشالا همه تو دلیل سالم باشن 😫😫😫

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

همیشه حس میکنم هیچ بچه ی دیگه ای رو جز پسرم نمیتونم حتی ذره ای دوس داشته باشم و اونایی ک بچه ی دوم میارن تعجب میکنم

عزیزم چیشد ک اینجوری شد؟؟ایشالله دوباره اقدام میکنی خدا ی نی نی دیگه میده بهت

2706