2737
2734

یعنی از هر ده تا بچه ای که اطراف میبینیم به دنیا میاد ۷ تاشون پسره🙄

شمام دیدید؟عجیب نیست؟

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم موضوع تاپیک قبلیم این بود و تقریبا 90 درصد تایید کردن 😉

چرا یعنی ؟

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤

همه راهشو یادگرفتن قبلاً ها علم فراگیر نبود همه دختر میزاییدن تعداد دخترا چندبرابر پسرا بود

Smile and embrace this beautiful day take another step toward your dreams today لبخند بزن واین روز زیبا رو در آغوش بگیر امروز یه قدم دیگه به سمت رویاهات بردار

اطراف من که بیشتر دختره 

ولی جمعیت پسر تو ایران بیشتر از دختره

ولی جمعیت دختر تو جهان خیلی خیلی بیشتر از پسره

توی اسیا خیلی پسر بیشتره و حتی کمبود دختر هست

ولی تو اروپا و امریکا به شدت دختر زیاده😐🙄

ماهم خانوادمون پسر زان .برعکس خونواده شوهرم جاریم دوتا دختر داره دلش میخواست پسر میبود .یا یکی دیگشون رژیم میگیره برا پسر .برعکس من رعایت میکنم برا دختره .چرا همه چی برعکسه

فداتون عکسمو لایک کنید

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
اطراف من که بیشتر دختره  ولی جمعیت پسر تو ایران بیشتر از دختره ولی جمعیت دختر تو جهان خیلی خی ...

جمعیت زن ها تو جهان خیلی کمتر از مردهاست 

اشتباه میزنی😐

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
همه راهشو یادگرفتن قبلاً ها علم فراگیر نبود همه دختر میزاییدن تعداد دخترا چندبرابر پسرا بود

الانم تعداد دختر تو جهان بیشتره البته خب خیلی ها تو ایران پسر پرستن این حیقته و خیلی بده مثلا محمد رضا شاه برای سلطنت دختر اولشو گذاشت کنار گفت حتما من باید پسر داشته باشم چون پسر جانشین میشه اما تو انگلیس که کل دنیا مال اونه یک زن داره حکومت میکنه اصلا چون تو اروپا و امریکا دختر زیاده توی کل دنیا دخترا بیشتر از پسرا شدن ولی تو ایران برعکسه

2706