2733
2739

سه ماه اول بارداری تغذیه باید چطور باشه چندوعده در روز غذامیخورین؟ آیا سه وعده در روز کمه؟ واینکه میان وعده شما چه چیزایی خوردین ک بجنون تپل شده؟

بچه ماه ۸ و ۹ وزن میگیره ، از الان زیاد نخور که فقط خودت چاق میشی

اجیل ، میوه ، سبزیجات حتما بخور

شیرینی و برنج و نوشابه کمتر بخور

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غذا کم بخور مقوی سه ماه فقط 1کیلو زیاد شی ،میوه فراوون بخور

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
بچه ماه ۸ و ۹ وزن میگیره ، از الان زیاد نخور که فقط خودت چاق میشی اجیل ، میوه ، سبزیجات حتما بخور ...

عزیزم من وزنم پایینه ۴۵کیلوهستم روزی سه وعده میخورن ولی ی خانم گفت باید روزی ۶وعده بخوری خواستم ببینم بقیه باردار چطورن

2738

صبحا به خرما سوره قدر بخون و ناشتا بخور. انواع اجیل بغیر از بادوم زمینی. اب میوه هایی که خودت میگیری. ماهی و مرغ و گوشت گوسفند تخم مرغ تماما ابپز شده. میوه های مختلف انواع سبزیجات. غذای کنسزوی برنج و ماکارونی زیاد زیاد نخور.

عزیزم من وزنم پایینه ۴۵کیلوهستم روزی سه وعده میخورن ولی ی خانم گفت باید روزی ۶وعده بخوری خواستم ببین ...

۶ وعده برای وقتی میگن که ویار داری و نمیتونی حجم زیاد بخوری، میگن ۶ تا ۸ وعده کوچک....نه اینکه بشینی زیاد بخوری 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706