2737
2739
عنوان

یعنی چی شده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 58 پست
15 روز گذشته بود البته لقاح دیر اتفاق افتاد واسه من چون وقتی سونو دادم سن بارداریم 2 هفته کمتر از ح ...

😊😊منم اگه خدا بخواد باردار باشم فکر کنم مثل شماام،لقاحم دیر انجام شده

منم امروز ۵روزه که عقب انداختم یه بی بی هاله انداخت دوتا دیگه منفی دردای پریود دارم میگیره ول میکنه ...

ای وای😔😔ایشاا...این ماه هستی عزیز دلم به دلت بد راه نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای وای😔😔ایشاا...این ماه هستی عزیز دلم به دلت بد راه نده

ان شاءالله هرچی خدا بخواد هم شما هم اونایی که منتظرن خدا سالم وصالحشو بده

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دلی من 😍خدایا شکرت🤲
منم نزدیک دوھفتس عقب انداختم دیروزم ازمایش دادم منفی بود نمیدونم چم شدہ😣😣

😔😔خیلی حس بدیه،برو سونوگرافی عزیزم،حتما پس فردا برو،فردا بیمارستانم بری انجام میدن برات

2740
کچل😂😂😂😂نه،پرمو توروخدا😂😂😂

بچه خودم مو داره ۶ ماهشه همش کلش عرق میکنه سردش میشه سرما میخوره گفتم کچل ک راحت باشی دیگه عصه اینو نخوری😁منم با کلی نذر و نیاز و دوا درمان باردارشدم یکیم نارس شد و بعد ۳۱ روز از دست دادمش درک میکنم انتظار چیه از بی بی چک حالم بهم میخوره باهاش قهرم لعنتی دو دفعه مثبت شد بدو بدوووو رفتم ازمایش منفی بود جوابم اوضاعی داشتم من اصلا

بچه خودم مو داره ۶ ماهشه همش کلش عرق میکنه سردش میشه سرما میخوره گفتم کچل ک راحت باشی دیگه عصه اینو ...

آخ الهی چقدر بده این مدلی،منم متنفرم از بی بی چک،میرم چهارروز دیگه آزمایش،واااای خدا حفظش کنه خدا نگهدارش باشه هزار ماشاا...چی خوردین که پرمو شد؟