2726
عنوان

یعنی چی شده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها هرکی این‌پستو میخونه برا تایپک اخرم گزارش بزنه لطفاااا هرکی زد لایکم کنه

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2728

امیدوارم باردار باشی

و کیست و اینا نداشته باشی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
انشاالله هر چی میخوای همون بشه. دوس داری باردار باشی؟

بله خیلی دوست دارم،با اینکه ماه اول اقدامم بود ولی خیلی امید دارمو دوست دارم ولی نمیدونم چرا نشون نمیده فکر کنم لقاح دیر صورت گرفته،میترسم مشکل داشته باشه که نشون نمیده

عین درد پریودی؟ول میکنه میگیره،پس چرا بی بی چکم منفی میشه،شاید زود گذاشتم ولی سه روزه از موعدم میگذر ...

منم بعد از سه روز بی بی چکم منفی بود .ازمایش دادم .مثبت شد ها

بله خیلی دوست دارم،با اینکه ماه اول اقدامم بود ولی خیلی امید دارمو دوست دارم ولی نمیدونم چرا نشون نم ...

اصلا نگران نباش. الهی که خیر ترین اتفاق برات بیفته و خوشحالیت در همون باشه

تیکر یه سالگیش بله پسره😄

الهیییییی،خداروشکر،روی ماهشو ببوس😘😘تو چشماش نگاه کن و واسه همه اونایی که تو راهی دارن و میخوان مامان شن دعا کن بی زحمت،ممنونم گلم که وقت گذاشتی برام

2706