2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۴۰۰تومن

خیلی چیزارم اون میخره

خسیس بود نمیدونم سرش به کجا خورد که ادم شد

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2738

۶۰۰ تومن میریزه تو کارتم ولی همه خریدامم باخودشه😅اونارو پس انداز میکنم زیاد میشه طلا میخرم یا حساب بانکی

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

خرید خونه با خودشه ی کارت یارانه داده دستم تا میگم پول میخوام میگه کارت یارانه دستته دیگه

حالا انگار چقد هست 😒😒

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

من خرید بخوام برم با خودش میرم یا کارتشو مببرگ

پول نقد زیاد لازمم نمیشه ۱۰۰ میگیرم که دست نخورده هم میمونه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706