2733
2739

سه ساله دارم برای ح اجترواییم تلاش میکنم ولی برآورده نمیشه😢😢😢😢چیکار کنم دیگه طاقت ندارم😳😳😳😳😳😳😳واقعا درمانده شدم😔😔😔😔😔لطفا بگین چیکار کنم چطوری حاجت بگیرم ثواب داره به خدا کمکم کنید😩😩😩😩😩😩😩

چله سوره یس  احزاب واقعه حشر مزمل دعای توسل مقاتل زیارت عاشورا حدیث کسا و.. انجام دادن ولی حاجت نگرفتم😢😢😢زیارت عاشورای حق شناس انجام ندادم چون در دوران پریود نایب ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم شاید صلاحت نباشه براورده بشه.

منم چندین سال واسه یه حاجتم دعامیکردم براورده نشد.الان حکمتشو فهمیدم که به صلاحم نبود.دارم خداروشکرمیکنم که ایی چندسال دعامو براورده نکرد.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
آخه چرا صلاح نباشه چیز خاصی ازش نمیخوام میگم اتفاقی که قراره بیافته زودتر بیفته  

همون دیگه شاید صلاحت نیست زودتراتفاق بیافته. شاید صلاحت نیست اصلا اون اتفاق بیافته. ما ازحکمت خدا هیچی نمیدونیم. 

دعاکن خوبه ولی بگو خدایا میسپرم به خودت هرچی خیرمه همون بشه.مطمین باشه بهترینا واست پیش میاد

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘