2733
2734
عنوان

بی بی چک نواری مدیکور

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 44 پست
سلام ببخشید یک سوال داشتم  یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید ب ...

این که ترس داره من برای کورتاژ بیهوشم کردن یه ماسک آوردن نزدیک دهنم گفت نفس بکش نفس اول نه دوم بیهوش شدم وقتیم بهوش اومدم حالم خوب بور

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
من دوبار از دادم مشکوک اومد ولی بی بی چکم مثبت بود ده روز بعد موعد پریودم دوباره از دادم بتام بالا ر ...

وای خوشبحالت توروخدا منم دعا کن

ولی مال من ک مشکوکم نبود😐

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم مارک دیگه ولی مخام فردا با ادرار اول صبح بزنم باز

چه طاقتی خوب الان بزن دیگه من به جای تو عجله دارم هولم برا فردا یکی دیگه بگیر

الهي كه بحق امام حسين باردار باشي عزيزم اگه ازمايش دادي بيا نتيجش رو بهم بگو

حتما حتما نتیجه شو میگم یکشنبه آز میدم انشالله

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
2731
سلام ببخشید یک سوال داشتم  یک جراحی با مدت زمان کوتاه دارم حدودا 20 دقیقه دکتر بهم گفته باید ب ...

ببخشی خواستم بنویسم ترس نداره نوشتم داره نترس 

حتما حتما نتیجه شو میگم یکشنبه آز میدم انشالله

ميتوني الانم بري داروخونه يه مدل ديگه بيبي چك بگيري

از اين قطره چكونيا بگير

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
این که ترس داره من برای کورتاژ بیهوشم کردن یه ماسک آوردن نزدیک دهنم گفت نفس بکش نفس اول نه دوم بیهوش ...

بوی خاصی داره ؟؟؟؟ بهم گفتن سرگیجه شدید می گیری در موقع بیهوشی راسته این ؟؟؟؟؟

2738
ميتوني الانم بري داروخونه يه مدل ديگه بيبي چك بگيري از اين قطره چكونيا بگير

گفتم باز باشه با ادرار صبح وگرنه دارم از قطه چکونیا

ان شا الله بارداری . برا منم دعا کن عزیزم

انشالله جفتمون باشیم عزیزم

اسي چرا گوش نميدي عزيزم؟؟

نبودم عزیزم

2706