2737
2739
عنوان

تجربه من برای تازه عروسا

362 بازدید | 12 پست

خانوما هیچ وقت برای حل مشکل بین خودتون و همسرتون از فامیل کمک نگیرید.چون فقط باعث اختلاف بیشتر و حرف و حدیث میشه 

هیچ وقتم باشون دردودل نکنید.باعث اختلاف یا سرکوفت میشه 

من اوایل ازدواجم یبار اومدم با مادرشوهرم دردو دل کنم بخاطر شرایط مالی که چهقد برام سخته و خسته شدم.گفت تو خودتو انداختی پسرم تو رو نمیخاست تو دوران دوستی گفت ازدواج کن با کس دیگه تو قبول نکردی😐.الان بعد ده سال هنوز تودلمه.و هیچ وقت دیگه محلش ندادم خیلی و هیچ چیز بش نگفتم ابدا.

منم يه بار با ننه ي شوهرم درددل كردم چنااان زبوني كشيد برام و خوشحال شد كه من مشكل دارم

از اون موقع هيچي جلوش نگفتم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

آره من همسرم نمیزاره هیچی به کسی بگم خودشم نمیگه خودمم اینجوری بودم دیگران بجای کمک کردن فقط بلدن حرف در بیارن حالا چه پدرو مادر هر دو نفر باشن چه هفت پشت غریبه

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

تجربه اینو برام ثابت کرده با خواهرتم دردودل نکن .

وای من اوایل میرفتم میگفتم پسرت اینکار میکنه اونکار تنبله اونم ساکت گوش میداد مارمولک بازیش پشت سرم بوده 

دوستان لایک کنید عکسمو

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت

دقیقا. من و همسرم خدا رو شکر خیلی خوبیم. یه بار سر یه جریانی با جاریم درد دل کردم. آقا بُل گرفته بود دیگه ول نمی کرد. جوری با کینه درباره همسرم حرف میزد فهمیدم این مشکلش از جای دیگه س. از اون به بعد دیگه از آسمون سنگم بباره چیزی نمیگم. آتیش بیار معرکه میشن! 

2738

من که هیجوقت مادر شوهرم و خواهرش بهم حق نمیدن از نظرشون پسرشون همه چی تمومه و من ایراد دارم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
با شوهر بی شعور که تا چیزی میشه فوری زنگ میزنه به خونواده ها چیکار کنیم؟؟

نقطه ضعف لابد پیدا کرده ازت.دیده حساسی این کار میکنه.خدا به راه راست هدایتش کنه.یه مدت سیاست به خرج بده لج نکن باش گولش بزن بگیر تو دستت تا از سرش بیفته