2733
2739
عنوان

چرا هر جا میرم میپرسن اسم بچه ات چیه میگم زینب میگن...

| مشاهده متن کامل بحث + 8721 بازدید | 192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر هر اسمی برای بچت انتخاب میکنی انتخاب شخصی خودته و اینکا برای ائمه احترام قائلی هم به کسی مرب ...

عزیزم از کجا میتونی تضمین کنی اسمی که الان باکلاسه ۲۰ سال دیگه م با کلاسه؟یه عالمه اسم داریم که زمان خودش خیلی شیک بوده اما الان کاملا معمولی یا حتی از مد افتاده س.اما اسم ائمه حداقلش اینه که دلیلی داره برای گذاشتن نشون میده که شیعه هستیم و ارادتمونو به صاحب اسم نشون میدیم.

من کاری به حرف دیگران ندارم اما چون دبیر هستم خیلی میبینم که دخترهای دبیرستانی که اسم های مذهبی دار ...

در مورد همه اسما این صدق میکنه عزیزم 

من دوستم اسمش لاله بود متنفر بود از اسمش 

یا یکی از دوستای دبیرستانم اسمش سحر بود میگفت مبینا صدام کنید 😐 

نه خانم این حرفا کجا بوده همش شایعات که بگن مردم ما دارن خراب میشن باید جلوی خیلی چیزا رو گرفت

همچین چیزی نیست 

اسم ائمه تا دلتون بخواد ریخته

حالا بعضیا واقعا اسامی خیلی قدیمی می ذارن شاید به اونا چیزی گفته بشه

مردم ما به ائمه جرات ندارن بد و بیراه بگن 

اسامی آنتیک و آنچنانی می ذارن اما هنوز اعتقادات خودشون و دارن بعضیا فک میکنن اگه این اسامی به کار برده بشه اعتقادات ازبین رفته هست واسه همین همچین شایعات ی میکنن که بگن مردم فکرشون خراب شده

همین آبجی بنده بچه ۶.۷ماه داره پسر اسمش و گذاشت مهدی اما اسم دختر بزرگش ک ۳ساله گذاشته روناک 

آبجی بنده هم نماز خونه و هم اهل ائمه و نذر و نیاز

اصن این شایعات و بذارید کنار 

همچین چیزایی وجود نداره 

راحت بفرستید مدرسه و غیره 

شایدفامیل های شما دی ان ای بدنشون متفاوت 

بقیه مردم هنووووز با این همه پیشرفت و این همه تمدن باز هم به خدا و پیر و پیغمبر همچین توهینایی نمیکنن که بگن زینب نذارید  

آقا هستم🕵️‍♂️
2740
در مورد همه اسما این صدق میکنه عزیزم  من دوستم اسمش لاله بود متنفر بود از اسمش  یا یکی ا ...

ولی اسامیه مذهبی خیلی بیشتر این موضوع رو داره 

شاید هشتاد درصد کسایی که از اسمشون ناراضی هستن اسماشون مذهبیه

ولی اسامیه مذهبی خیلی بیشتر این موضوع رو داره  شاید هشتاد درصد کسایی که از اسمشون ناراضی هستن ...

چون کلا اخلاقیات داره کمرنگ میشه 

همین حساسیت رو نماز هست 

رو حجاب هست 

رو خیییییلی مساعل 

اسمشم شده روشنــــــــــفکری 😏😏😏😏

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
2706