2737
2739

سلام دخترم الان ۸ ماهشه هر نیم ساعت یا یک ساعت بیدار میشه شیر میخواد بعد هم سینه رو ول نمیکنه دیگه تو رو خدا بیاین بگین کیا اینجور بودن ؟ تونستن از شیر شب بگیرن؟ با چه راهی؟ کمکم کنید چندین ماهه نخوابیدم درست خیلی حالم بده مغزم خستس کم کم دارم از کار افتاده میشم دخترم هم از بس که خوب نمیخوابه چشاش همیشه خستس هرکی میبینش میگه چرا اینقدر خسته اس😢

خدایا من به قدرتت ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیرت کم نیست 

منم دوتا دارم هرساعت یکیشون بیدار میشه 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2738
پسرمنم تا پریشب هی نصف شیرمیخواس اما دوشبه نمیخوره نمیدونم چرا .۲۲ ماهشه

خداروشکر کن ، دیگه باید از شیر بگیریش

دکترا که میگن بچه از ۶ماهگی دیگه باید شبا ۶ ساعت بدون شیر بخوابه حداقل

سه سال😨اینجور که خوب نیست باید شیرشو بگیری

همه راهي امتحان كردم

الان سر شيشه شو با قيچي بريدم كه حالت ميك زدن نداشته باشه دكترش گفت بزار بخوره...تازه شيرخشك ميخوره😜😜😜😜فقط شيرخشك إش رو عوض كرد دكترش گفت بده بخوره🤗

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏
شیرت کم نیست  منم دوتا دارم هرساعت یکیشون بیدار میشه

نه سیرش میکنم میخوابه اما عادت کرده خیلی وابسته شده هی بلند میشه سینه میخواد حتی براش شیرخشک گرفتیم لب نمیزنه به شیشه میگه فقط سینه ندم هم گریه شدید میکنه

پسر منم همینجوریه ۱۰ ماهشه دندون تازه دراورده ولی دیدم داره سیاه میشه بردم دکتر گفت بخاطر اینه شبا بعد ساعت ۱۰ نباید شیر بدی   والا نمیدونم درست گفت یا نه ولی پسر من تا خود صبح داخل دهنشه از وقتی دندون دراورده قطره آهن بهش ندادم اصلا نکه نخوام بدم تموم شده بود این یک هفته هم نرفتم بیرون براش بگیرم

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2706