2733
2734

من شوهرم ي بار ولم كرد سر ي زن باز برگشت الانم متوجه شدم باز خيانت ميكنه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حامله ای؟! 

اره😔

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738
عزیز دلم❤️

فداتشم😍

خدا نکنه عشقم ایشالا خوشبخت و عاقبت بخیر بشی

همچنين خوشكلم😍

حس دلمردگی ناامیدی و مرگ 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

من

اخرین بار تو صداهای ضبط شده فهمیدم ۷ ساله باهمن با یکی دیگه هم بود و چنان قربون صدقه شون میرفت و تحمل دوری شون رو نداشت که نگو تازه قرارهاشون برای س. ک. س.  و همه چیز رو فهمیدم حامله بودم وقتی زایمان کردم بهش گفتم بعدشم کارهای طلاقم رو کردم اونم گفت بهت حق طلاق میدم‌ک اگر تکرار کردم‌طلاق بگیری . الان با داشتن حق طلاق داریم زندگی می کنیم ولی هردومون سرد شدیم من ک مشخصه دلیلش بخاطر اینکه خیانت دیدم چندین سال ولی اون میگه بخاطر اینکه میدونم تو دیگه منو نمیخوای و زوری داری باهام زندگی میکنی سرد شدم.

خلاصه زندگیمون جلو بچه ها خوبه ولی خودنون میدونیم که افتضاحه

من اخرین بار تو صداهای ضبط شده فهمیدم ۷ ساله باهمن با یکی دیگه هم بود و چنان قربون صدقه شون میرفت و ...

عزیرم چقدرسختی کشیدی

رابطه ش باهات چطوره؟الان کاری نمیکنه؟بابچه هاچطوره؟

2706