2733
2734

کسی اگه اطلاعی داره اصل اصل اصلشو لطفا آدرس بده یا سایت یا حضوری فقط لطفا اگه خودتون اصلشو استفاده کردین 

لطفا آدرس فیک ندین 

هروقت افتادم زمین خودت بلندم کردی اینبار هم منتظرم تو دستمو بگیری ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چه دردی میخوره ؟

واسه گرم کردن شکم و رحم خیلی خوبه طبی هم هست برای چیزای دیگه اما من فقط اینو میدونم آخه همیشه شکمم سررررده دست میزنم 

2728
ببين اگه تهراني كوچه مروي يه آقايي وسطها كوچه مروي ميشينه اونجا جورابها و شكم بندهاشو ميفروشه

آره تهرانم 

فرقش چیه چه جوری باید تشخیص داد اصل بودنشو ؟؟

راستش نميدونم ولي جورابشو مامانم براي مادر بزرگم كه هميشه از سردي پا شكايت داشت خريد از آقاهه دو روز پوشيد گفت خيلي پام خوب شده گرمه در آورد.رنگ پشم شتر هم هست.بنظرم آدم متقلبي نيومد باز هم خودت ميدوني

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
راستش نميدونم ولي جورابشو مامانم براي مادر بزرگم كه هميشه از سردي پا شكايت داشت خريد از آقاهه دو روز ...

یه سر میزنم به اونور 

بازم اگه کسی جایی میشناسه اطلاع بده

راستش نميدونم ولي جورابشو مامانم براي مادر بزرگم كه هميشه از سردي پا شكايت داشت خريد از آقاهه دو روز ...

رفتم یه شکم بند ازش خریدم اگه خوب بود میام میگم به همه

2738
چند خریدی؟

30 میگفت 25 دادم میخوام یه امتحان کنم ببینم چه جوریه یه کم از پشمشو باید سوزوند دید چه بویی میده😁😁😁

چند خریدی؟

نه بوی بدی که فکر کنی نمیده تازه جوراب و محصولات دیگه هم داشت دلم میخواست اونارو هم بخرم نشد امروز انشاالله دفعه دیگه که رفتم 😊

مباركه عزيزم

راستش فقط بین شکم بند چسبی و کشی مردد بودم چسبی رو برداشتم حالا نمیدونم کار خوبی کردم البته دو روز مهلت داد واسه تعویض 

2706