2733
2739
عنوان

از قصد میخوام یکیو بند شوهرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 66 پست
نمیدونم والا،شما بچه نداری درسته؟

ببخشید من نتم از اون شبی که تاپیک زدم قطع و وصل میشد تا امشب بهتر شد..نتونستم ج بدم .. نه بچه ندارم یک ساله که ازدواج کردم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما که لازم نیس یکی باشه که ببینتش

یه خط بخر که بنام کس دیگه ای باشه ناشناش باشه... باهاش به شوهرت پیام بده و مدرک جمع کن.

همین کفایت میکنه.

اتفاقا همین عصر امروز داشتیم درین مورد صحبت میکردیم با همسر.

حتما که لازم نیس یکی باشه که ببینتش یه خط بخر که بنام کس دیگه ای باشه ناشناش باشه... باهاش به شوهرت ...

شوهر من آشنا داره خطو میبره میده به آشنا به اسم هرکی باشه می فهمه...خب منم کسی رو ندارم که خط رو به اسم اون بگیرم

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)
2728
منم امشب با شوهر عوضیم دعوای بدی کردم،کتک کاری هم کردیم.پسر یک سال و نیمه ی بیچارم از ترس و گریه می ...

میدونستی بچه هایی که تو صحنه دعوا و مخصوصا کتک کاری والدین هستن از کودکانی که تو جنگ هستن وضع روحیشون بدتره؟ و بیشتر احساس ناامنی میکنن؟ به خاطر اینکه تو جنگ حداقل پیش پدرومادر احساس امنیت میکنن ولی تو خونه که جنگ باشه دیگه هیچ جا احساس امنیت نمیکنن

به بچه هامون رحم کنیم

منتظر اتفاقات خوبم 
خانواده ی من از ترس آبروشون،من ک دعوام میشه اصن در و برام باز نمی کنن که برم خونشون

اصلا نمیخوام مث اونایی که میان وسط درد و دل یکی میکن خداروشکر من این مشکلو ندارم حرف بزنم؛ اینو فقط میگم چون واقعا واقعا واقعا فکر میکردم بابای من بدترین بابای دنیاست و ازش خوشم نمیاد اصلا کامنت شما رو خوندم خیلی خیلی تعجب کردم آخه چطور ممکنه؟؟؟ مطمئنی میدونن مثلا اون لحظه واقعا مشکل دارین؟ یا فکر میکنن یهددعوای زن و شوهری معمولیه و خوب نیست قهر کنین؟آخه چطور میشه که پدرومادر در رو به روی جگرگوششون باز نکنن و بدونن تو شرایط سختیه؟؟؟

من هیچی از مشکلاتم بهشون نمیگم چون نمیتونن خوب راهنماییم کنن در واقع مامانم یه زن بی سیاست خیلی ساده ست و خوش به حال اونایی که یه مادر عاقل و با سیاست و زیرک دارن

ولی با تمام بدیای بابام و با اینکه من بدون اجازه و رضایت بابام ازدواج کردم ولی وقتی دو سال پیش مشکل داشتم و بابام از بقیه جریانو شنیده بود گفت که با وجودی که دوست نداره طلاق بگیرم ولی اگه راهی نیست برگرد اینجا و بچه هاتم بیار اینجا همیشه خونه توه! و هیچ وقت قدر این حرفشو ندونستم

منتظر اتفاقات خوبم 
منم امشب با شوهر عوضیم دعوای بدی کردم،کتک کاری هم کردیم.پسر یک سال و نیمه ی بیچارم از ترس و گریه می ...

میدونستی بچه هایی که تو صحنه دعوا و مخصوصا کتک کاری والدین هستن از کودکانی که تو جنگ هستن وضع روحیشون بدتره؟ و بیشتر احساس ناامنی میکنن؟ به خاطر اینکه تو جنگ حداقل پیش پدرومادر احساس امنیت میکنن ولی تو خونه که جنگ باشه دیگه هیچ جا احساس امنیت نمیکنن

به بچه هامون رحم کنیم

منتظر اتفاقات خوبم