2737
2739
عنوان

تنفر

176 بازدید | 20 پست

بعد از زایمان از شوهرم متنفر شدم اصلا مثل قبل باهام رفتار نمیکنه دیگه دوستش ندارم مثل قبل بهم محبت نمیکنه باهام حرف نمیزنه حتی توجه نمیکنه دیگه بریدم اعصابم بهم ریخته نمیتونم تحمل کنم اگر افسردگی بعد از زایمان هم بود باید تا الان تموم میشد دیگه ولی افسردگی نیس اون تغییر کرده چکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
عادت ميكني بعد يه مدت😒😒والا ما ميزايم نمدونم مردا چشون ميشه چس كلاس ميشن واس ما ناز ميكنن برع ...

وااای می فهمی چی میگم؟؟؟؟

من زندگی اینجوری دوس ندارم دارم میمیرم از تو داغونم

وااای می فهمی چی میگم؟؟؟؟ من زندگی اینجوری دوس ندارم دارم میمیرم از تو داغونم

😔😔😔متاسفانه اره ولي خب مجبوري 😒 الان دقيقا اونيم كه توش خودمو ميكشه بيرونش مردم، بعد بچه كلا سرد شد حتي جاشم جدا كرد فقط زماني كه نياز داره يكي دوروز قبل و بعدش خوبه وشنگول و توجه ميكنه بعدش سر كوچيكترين چيزي اخمو تخم ميكنه من كه خسته شدم از بس گفتمو اون بهونه الكي اورده

😔😔😔متاسفانه اره ولي خب مجبوري 😒 الان دقيقا اونيم كه توش خودمو ميكشه بيرونش مردم، بعد بچه كلا سرد ...

دقیییییقا البته جاش جدا نکرده...فقط بهونه میگیره ازم ایراد میگیره کلا زبونش تیز شده انگار بعضی وقتا میخواد خوب باشه ولی نمیدونم چرا باور نمیکنم فقط دوس دارم باهاش حرف بزنم که متاسفانه هیچ وقت راضی نمیشه راجع به اختلافامون حرف بزنیم الان هم اصلا شرایط ندارم که حرف بزنم باهلش

2706