2737
2739

من امشب زنگ زدم به یه روحانی و ازش پرسیدم امکان داره دعایی داده باشن یا چشم و نظر که ما از لحاظ مالی بسته و قفل باشیم؟ گفت من تو بحر این چیزا نیستم شاید بشه ولی من بیشتر دعا برای گشایش رزق و روزی میدم شاید با همین مشکلتون حل شد... منم گفتم اگه دعا داشته باشیم چی؟ بدون باز کردن دعا بازم دعای رزق و روزی تاثیر داره؟ گفتم نمیدونم 😐، شما چی؟ اطلاعاتی دارین تو این زمینه؟ 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌷

🔴خاصیت سوره های قرآنی(خیلی جالبه👌)

🔻واقعه: مانع فقر

🔻کوثر: مانع خصومت

🔻ملک: مانع عذاب قبر

🔻فاتحه: مانع خشم خدا

🔻سوره محمد برای اخلاق

🔻سوره جن برای وسوسه

🔻سوره حجر برای برکت مال

🔻کافرون: مانع کفر وقت مرگ

🔻دخان: مانع ترس روز قیامت

🔻سوره تغابن برای ادای قرض

🔻سوره کهف برای بیدار شدن

🔻سوره فتح برای گشایش کار

🔻سوره صف برای فتح و پیروزی

🔻سوره مزمل برای مهر و محبت

🔻سوره حج برای کامل شدن دین

🔻سوره مریم برای هدایت دختران

🔻سوره احزاب برای گشایش بخت

🔻سوره یونس برای بچه دار شدن

🔻سوره جمعه برای پیدا شدن مال

🔻یاسین: مانع تشنگی روز قیامت

🔻سوره اعلی برای هدایت جوانان

🔻سوره حجرات برای زیاد شدن مال

🔻سوره یوسف برای عظمت و بزرگی

🔻سوره مومنون برای به راه راست رفتن

🔻سوره طور برای پایدار بودن و برگشت مال

🔻سوره انبیا برای رها شدن از بند و گرفتاری

🔻سوره اسرا برای شفای مریض و بهانه گیری

🔻سوره حدید برای محکم شدن و آرامش بدن

🔻سوره مجادله برای برای مهر و محبت و معامله

🔻سوره ن والقلم برای آسان شدن و درس خواندن

🔻سوره نمل برای شفا مریض و برآوردن هر حاجتی

🔴خیلیا گرفتارن. امیدورم هر کسی که این متن رو میخونه درهای رحمت خدای مهربون به روش باز بشه و گره مشکلاتش از راه بی گمان باز بشه!برای همه دعا کنیم. امیدورام درهای بسته ی زندگیتون خیلی زود و به آسونی باز شه♥️

🌷🌷

2728
اگه قفل باشه ك تا باطلش نكنه اون دعاي رزق و روزي جواب نميده

اینو حدسی میگی یا مطمئنی؟ اصلا شنیدی بگن که رزق و روزی کسی رو با دعا قفل کنن؟ 

2738
🌷 🔴خاصیت سوره های قرآنی(خیلی جالبه👌) 🔻واقعه: مانع فقر 🔻کوثر: مانع خصومت 🔻ملک: مانع عذاب ...

خیلی ممنون گلم  پس سوره های واقعه، جمعه، حجر و حجرات برای رزق و روزی خوبن؟ 

سوره واقعه رو با معنی بخون هرشب

چند شبی شوهرم خوند ولی تنبلی کرد، میگن تا 40 شب باید خوند؟ آیا حتما مرد خونه که نون آور هست باید بخونه یا منم میتونم؟ من اگه پریود بشم چطور 40 شب پشت سر هم بخونم؟ 

خدا وعده داده روزی دهنده س یعنی رزاقه چطور یه موجود ضعیف که قدرت خدارو نداره بیاد با دعا روزی رو قفل ...

دعا و جادو تو خود قرآن تایید شده که وجود داره و فلسفه اش زیر سوال بردن قدرت خدا نیست بلکه سنجش و آزمایش خداست که ببینه بنده هاش از نیروها و ادعیه به چه شکلی استفاده یا سوءاستفاده میکنن

چند شبی شوهرم خوند ولی تنبلی کرد، میگن تا 40 شب باید خوند؟ آیا حتما مرد خونه که نون آور هست باید بخو ...

عزیزم داعم بخون البته با معنی،،،ن ربطی ب نون اور نداره، پریودم بودی بخون اشکال نداره،، این سوره خیلیییی رزق اوره من از زمان مجردیم میخوندم، فقط اینکه بدون معنی خوندن بی تاثیره فقط با معنی

اگر بخواهی خیلی سفت و محکم عمل کنی باید اول اگر دعا و یا طلسم داری که خو د دعا ندیس تشخیص میده که داری یا نداری رو باطل کنی. بعد یه دعای رزق و روزی بگیری. اگر از دعانویس بپرسی بهت میگه که کسی برات دعا گرفته یا نه و هزینه هم نداره. فقط برای نوشتن دعا ازت ممکنه هزینه بگیره. 

یه چیز داریم به اسم حصار ، اگر از دعانویس حصار بگیری تا یک سال هیچکس نمیتونه برات جادو کنه. البته من اینو پیشنهاد نمیدم چون خیلی گرون در میاد و برای کسانی هست که دشمن زیاد دارن. اینو جهت اطلاع گفتم. 

اثر دعایی که روحانی یا دعانویس برات بنویسه به نظر من بیشتر از دعاییه که خود آدم میکنه‌. چون اونها شرایطشون خاصه. بهتره بدی روحانی برات دعا بنویسه و خودت هم همت کنی و سوره های بالا که برات نوشتن رو بخونی که حتما جواب بگیری. البته دعای روحانی قطعا بهت جواب میده

2706