2733
2739

ساعت ۱۲ ونیم شبه جمعه وقتی این سوالو پرسیده مطمئنا فقط منتظر ی جواب بوده دیگ...شما ام که انگار بعدازظهر دوشنبه اس منطقی جواب دادی بهش

شوهرمنم باشه بهش برمیخوره دیگ والله

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکر کنم خدا رو شکر اشتی کردن فقط خواست بیاد اینجا به ما بوها بگه و بره😅

ن بابا متاسفانه نت ضعیفه مگه من حالا اشتی میکنه تا چیزم شد میگه تو بی احساسی برو به همون عشقات برس

2738
میخواست بگی آقامون قشنگ زدی تو حالش حالا الان درستش کن ز بزن بگو فقط مال خودتم آشتی کن واسه اینچیزا ...

جواب نمیده اونم خیلی لجبازه به تلافی میکنه تا یه چیز شد میگه عاششققق مامانمم

ن بابا متاسفانه نت ضعیفه مگه من حالا اشتی میکنه تا چیزم شد میگه تو بی احساسی برو به همون عشقات برس

منو و شوهرمم همش دعوا کردیم سر همه چیز ولی الان که کربلاست دلم واقعا براش تنگ شده میگم خداکنه بیاد فقط غر بزنه فقط بجنگیم اما بیاد زودتر 

زندگی همینه دیگه توام پیام بده بگو داشتم ناز میکردم و از این حرفا تمومش کنید دنیا ارزش نداره

منو و شوهرمم همش دعوا کردیم سر همه چیز ولی الان که کربلاست دلم واقعا براش تنگ شده میگم خداکنه بیاد ف ...

ماهم وقتی کنار همیم همش دعوا دور که میشیم فهیم چقد عاشقیم

2706