2733
2739
عنوان

كم كردن وزن بعد بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 47 پست
نه خب شرایط تو بگو ک شیر میدی و دوماهه زایمان کردی اونام طبق همون بهت رژیم میدن

شما چقدر اضافه وزن داري؟

🧡🧡عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد ۱۵۸وزن شروع ۶۳/۷۰۰ وزن هدف   وزن اول🔓۶۲/۱۰۰    وزن دوم🔓٦١/٥٠٠ 💃💃💃 هدف:٥٠💪خواستن توانستن است💪💪  🧡🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای ت رو خدا کسی راه حلی داش بگ یکی هم لایک کنه پلیز بیام بخونم

هنوز زايمان نكردي كه شما درسته؟

🧡🧡عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد ۱۵۸وزن شروع ۶۳/۷۰۰ وزن هدف   وزن اول🔓۶۲/۱۰۰    وزن دوم🔓٦١/٥٠٠ 💃💃💃 هدف:٥٠💪خواستن توانستن است💪💪  🧡🧡
2728
ممنون  از  تاپیکت    سوال  منم  بود  

خواهش ميكنم اميدوارم مفيد باشه حداقل

بچه ها من شونزده کیلو اضاف کردم اصن دیگ دارم روانی میشم از بس ب وزنم فکر کردم خدایی برمیگرده یکمیش یا ن هموتجوری میمونه دیگ اعصابم نمیکش 😭😭😭😭😭😭

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
من بعد از دوبار بارداری الان 6کیلو میخوام کم کنم اراده ندارم رژیم بگیرم وگرنه بهترین راهه

اره واقعا رژيم گرفتن سخته البته واسه من خود رژيم سخت نيست با بچه رو روتين غذا درست كردن سخته

هنوز زايمان نكردي كه شما درسته؟

اره هنو دو هفته مونده😭😭😭

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2738
خیلی حس بدیه درکت میکنم

😭😭😭نمدونم ک چیکار کنم فقط خدا خدا میکنم برگرده حداقل ده کیلو کم بشه بقیشو رژیم میگیرم

اره هنو دو هفته مونده😭😭😭

خب از كجا معلوم شايد زود كم كني خيليا به من ميگفتن كه بعد يك ماه ١٢ كيلو كم كردن منم خوشحال بودم كه منم همينطورم ولي نشد

خب از كجا معلوم شايد زود كم كني خيليا به من ميگفتن كه بعد يك ماه ١٢ كيلو كم كردن منم خوشحال بودم كه ...

نمیدونم والا ولی اطراف من هرکی زایمان کرده بود فلن همونجوریه نهایتش گنج شیش کیلو کم کردن

بچه ها من شونزده کیلو اضاف کردم اصن دیگ دارم روانی میشم از بس ب وزنم فکر کردم خدایی برمیگرده یکمیش ی ...

منم ١٥ كيلو اضافه كرده بودم فعلا كه لباسام همه تنگ شده برام 

2706