2703
2716

سلاااام سلاااام سلااام

با توجه به تقاضای شما عزیزان دل چند روزه دارم فکر میکنم چه چالشی بذارم و به بهانه اون هدیه بدم😍🌹

دلم میخواست در کنار سرگرمی مفید هم باشه😊

اما خب همیشه یه ناعدالتی میشه این وسط 😔

امشب یهو تصمیم گرفتم چالش مون این باشه

👇👇👇👇

در واقع شما هر کدوم یک پست میذارید یا چندتا پست فرقی نداره اما اون پست باید یچیز مفید داخلش باشه حالا یا عکس از یه قسمت منزلتون باشه یا عکس هرچیزی که دوست دارید یا یه مطلب علمی یا معرفی کتاب یا معرفی جاهای دیدنی و جذاب و.... خلاصه هرچیز مفیدی که بذهنتون میرسه👌👌😍❤️

و اما برنده های تاپیک اینجوریه که من یه ادم بیطرف که کلا روحش هم از همچین جایی و همچین چیزی خبر نداره پیدا میکنم و بهش میگم از عدد یک تا هرچندتا پستی که تاپیک تا فردا عصر پیش بره دو تا عدد انتخاب کنه بعد میام میشمرم و پست اون عدد ها رو پیدا میکنم و دقت_کنید#   اگر اون دوتا پست هر دو مفید بودند و پست خالی استیکر یا ... نبودند اونا برنده میشند و گرنه شماره جدید میپرسم😍❤️😉

اینجوری فکر کنم عدالت بیشتر برقرار بشه و همه شانس داشته باشند😍

حداقل تعداد پست های موجود در تاپیک باید 100 تا باشه ❤️

و اما جایزه#   مثل همیشه دو هدیه 60 هزارتومانی از محصولاتم یعنی میوه_خشک#   لواشک#   و ادویه#   های خالصم هیت با پست رایگان به درب منزلتون😋😍

اگر کاری با من داشتید یا درباره محصولات خوشمزه م سوالی داشتید من اینجام👇👇👇

09157112469

@Mivekhoshkha

@khanemivekhoshk

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2714

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

2706