2733
2739
عنوان

بارداری بیاااااین باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 66 پست
یعنی عمه مادر پدرتون هم شکمش ترک داشت؟؟؟؟

عمه خودمون😄

ماتااونجاهاروخبرنداشتیم

ارث فقط بمااثرکرده به اون نکرده؟

بنظرم اصلاربطی نداره

ترک وخیلیا میخوره شکمشون تک وتوکن که ندارن

دکترمم میگفت خیلیادارن کمتردیدیم که نداشته باشن 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمه خودمون😄 ماتااونجاهاروخبرنداشتیم ارث فقط بمااثرکرده به اون نکرده؟ بنظرم اصلاربطی نداره ترک و ...

پوست کاملا ارثیه من مادرم دست اگزما داره به من رسیده وای خواهرم اصلا اگزما نداره مادرم بارداریش تهوع نداشت خاله مادربزرگمم نداشتن منم نداشتم یه چیزهایی ممکنه به بعضیا ارث برسه به بعضیا نرسه مثل اینکه یه خواهر چشمش سبز اون یکی مشکی ... پوستم مثل اینا ارثیه 

اوف خیر ببینی داشت گریم میگرفت....

بخاطر باز شدن رحم هست

زیر نظر دکتر هستی؟سعی کن از الان دیشویی فرنگی بشینی بهت فشار نیاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
ینی ترک خوردن به وزن مادر هم بستگی داره؟ اگر خیلی چاق نشیم و شکممون چرب کنیم احتمال ترک خوردن کمتر م ...

من ازاول باروغن زیتون چرب کردم ۸ماهگی ترک خورد ولی خیلی نه متوسط بودترکاش

یه خانمی بامن بستری بود واااای خدای من وحشتناک بود وحشتناک کل شکم وپاهاش فجیع بود ازبس ترک خورده بود به چه بزرگی ۲۰سالش بود به همسرش گفتیم روغن زیتون بگیر بماله ازبس شیطون وبی فکربود 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
من ازاول باروغن زیتون چرب کردم ۸ماهگی ترک خورد ولی خیلی نه متوسط بودترکاش یه خانمی بامن بستری بود و ...

منم از 4 ماهگی شروع کردم تقریبا هر شب چرب میکنم، اضافه وزنمم نمیدونم طبیعیه یا نه ولی هر کی میبینه میگه اصلا بهت نمیاد باردار باشی! خیلی اضافه نکردم تا حالا! امیدوارم نخوره! خیلی حساسم رو این قضیه

2738
اره شنبه هفته اینده نوبت سونو دارم... دوبار سقط داشتم نگران شدم

ایشالا چیزی نیست

کارای سنگین نکن گلم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اره شنبه هفته اینده نوبت سونو دارم... دوبار سقط داشتم نگران شدم

نگران نباش منم قبلا یه سقط داشتم.الان پنج ماهه باردارم.از اول بارداری ام همش زیر دلم نبض داشت.سعی کن بیشتر استراحت کنی

دخترم تموم زندگیمه😍😍😍😍
اگه بچه م بود الان هفته سی و یک بودم  عزیزم شکر کن ترک نداری ...قشنگ‌ با وازلین چرب کن ب ...

الهی متاسفم چرا سقط شد

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
الهی متاسفم چرا سقط شد

نمیدونم دومی بود 

سومی اگه بود الان توی تقریبا ده هفته بودم اصلا نمیدونم چرا یه دفعه خونریزی میوفتم 

....

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706