2737
2734
عنوان

ماماناااااا بگين واكسن يكسالگى چجوريه ؟؟😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله عزیزم دوتاس ک تو جف دستا میزنن قبلا یکیش تو پا بود  ک دیگه دیدن خیلی ادیت میشن بچه ها تو دس ...

آها چ خوب یعنی  دیگه توپا نمیزنن آخه دختر من یجا بند نمیشه میترسم خیلی اذیت بشه

خدایا شکرت 🙃
2728
واکسن بی خطرترین تزریقه اصلا استرس ندین به خودتون من واکسیناتورم اگه سوالی داشتی بهم تو خصوصی پیام ب ...

واکسن 18 ماهگی توی دسته یا پا؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738

خیلی راحت طوری که صبح دخترم واکسن زد شب تولد گرفتیم براش و آتلیه رفتیم .حتی استا هم نمیخواد  تبم نداره

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
چیکار کنیم آروم بشن  چون دخترمن چند وقت دیگه داره

همون استامینوفن فقط واسه تب کردنش  برای پاش از همون اول کمپرس سرد و گرم و رعایت کن، بمیرم پسرم عادت داره ایستاده مدفوع کنه بزور رو پاش بلند میشد میلرزید با میز خودشو نگه میداشت. دوسه روزی همش بغلن

2706